Kuaförüm Sensin 19 Aralık 2019 Perşembe Günü Birincisi

Show TV ekranlarının sevilen yarışması Kuaförüm Sensin de bir günün daha sonuna gelindi. Bugün en yüksek puanı alarak haftanın finali için avantaj elde edecek olan takım belli oldu. Kuaförüm Sensin yarışmasında bugünün birincisi olan takım hangisi? Kuaförüm Sensin yarışmasında bu hafta Hasan-Buse, Tayfun-Serap, Taner-Aslı ve Şükran-Betül çiftlerinin kıyasıya mücadelesine tanık oluyoruz.

Kuaförüm Sensin 19 Aralık 2019 Perşembe Günü Birincisi

Gözde Kansu’nun sunumuyla hafta içi her gün Show TV ekranlarında izleyici ile buluşan Kuaförüm Sensin yarışmasının jüri koltuğunda ise Muammer Ketenci, Adnan Serter ve Ayşegül Kartal isimleri bulunuyor. Show TV’nin sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin, ilgi ile takip edilmeye devam ediyor. Hafta içi her gün gündüz kuşağında izleyenlere eğlenceli bir program sunan Kuaförüm Sensin yarışmasında, heyecan dolu geçen bir günün daha sonuna gelindi. Puanlar verildi ve Cuma günü final ödülü olan on bu Türk lirası için avantaj elde eden takım hangisi oldu?

Kuaförüm Sensin’de önceki gün, 18 Aralık’ta en yüksek puanı alarak birinci olan takım yarışmaya bu hafta katılan Şükran ve Betül ikilisi olmuştu. 22 puan alarak günü birinci tamamlayan Betül ve Şükran ikilisi oldukça moral buldular.

Kuaförüm Sensin 19 Aralık 2019 Perşembe Günü Birincisi

Yarışmada bugünde Hasan ve Aslı arasında romantik anlar yaşanmaya devam etti. Taner yine Tayfun’a bir tişört hediye aldı ancak bu sefer Tayfun tişörtü giymemek için elinden geleni yaptı ve o anlar herkesi eğlendirdi. Taner, Tayfun harika saç kesimleri yapmaya devam ediyor ve bu yeteneğin farkına varan Adnan Serter ise ona değerli bir makas hediye etti. Taner’in stüdyoda ki eğlenceli anlarının izlendiği video ise herkesi neşelendirdi. Zaman zaman gerilimin de olduğu güzel bir günün daha sonuna gelindi ve günün birinci olan takımı açıklanıyor.

Kuaförüm Sensin 19 Aralık 2019 Perşembe Günü Birincisi

Ekranların sevilen yarışması Kuaförüm Sensin’de bugün 17 puan alarak dördüncü olan takım Hasan ve Buse oldu. Tayfun ve Serap ikilisi 18 puan alarak günü üçüncü olarak tamamladılar. 23 puan alarak birinci olan takım Betül ve Şükran ikilisi oldu. Taner ve Aslı ise günü ikinci olarak tamamladılar.