Kuaförüm Sensin 18 Aralık 2019 Çarşamba Günü Birincisi

Ekranların sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin hafta içi her gün Show TV ekranlarında yayınlanıyor. Güzel sunucu Gözde Kansu’nun sunumuyla ekranlara gelen Kuaförüm Sensin yarışmasının jüri koltuğunda Muammer Ketenci, Adnan Serter ve Ayşegül Kartal isimleri bulunuyor. Yarışmada bir günün daha sonuna gelindi. Show Tv’nin ilgiyle izlenen yarışmasında 18 Aralık Çarşamba gününün birincisi olan takım kim?

Kuaförüm Sensin 18 Aralık 2019 Çarşamba Günü Birincisi

Kuaförüm Sensin yarışmasında toplam 8 yarışmacı ve 4 takım kıyasıya mücadele ediyor. Bu hafta yarışmada Hasan-Buse, Tayfun-Serap, Taner-Aslı ve Betül-Şükran ikilileri mücadele ediyor. Yarışmada her günün sonunda yarışmacılar ve jüriler puanlarını veriyorlar ve günün birincisi olan takım belirleniyor. Günün birincisi olan takım, haftanın finali için avantaj elde ediyor.

Kuaförüm Sensin 18 Aralık 2019 Çarşamba Günü Birincisi

Kuaförüm Sensin yarışmasında her günün sonunda günün birincileri belli oluyor. 17 Aralık Salı günü birinci olan takım yarışmaya geçen hafta katılan Tayfun ve Serap ikilisi oldu. Bir önceki haftanın da birincisi olan Tayfun ve Serap bu haftaya da güzel başladılar. Pazartesi günü üç birinci takımdan birisi olmayı başarmışlardı ve Salı günü de birinci olarak bu haftanın ve yarışmanın iddialı takımlarından olduklarını kanıtladılar.

Kuaförüm Sensin 18 Aralık 2019 Çarşamba Günü Birincisi

Kuaförüm Sensin yarışmasında bugünde hem eğlenceli hem de gergin anlar yaşandı. Taner, Hasan ve Aslı’nın yakınlaşmasından oldukça rahatsız oldu ve bunu dile getirdi. Hasan, Aslı’ya bir ayna hediye etti ve sana senden daha güzel bir hediye veremezdim diyerek Aslı’yı duygulandırdı. Taner, Tayfun’a yine bir tişört hediye getirdi ve tişörtü verirken aralarında eğlenceli anlar yaşandı. Kuaförüm Sensin’e konuk olarak katılan Ece Gürsel, söylediği şarkılarla yarışmada eğlenceli dakikalar yaşanmasını sağladı.

Kuaförüm Sensin 18 Aralık 2019 Çarşamba Günü Birincisi

Kuaförüm Sensin’de bir günün daha sonuna gelindi. Bu gün yarışmada 22 puan alarak Şükran ve Betül çifti günün birincisi oldular. Taner-Aslı ve Hasan-Buse ikilileri ise 21 puanla günü ikinci olarak tamamladılar. Tayfun ve Serap bugünün en düşük puanı olan 19 puan aldılar.