Kuaförüm Sensin 17 Ocak 2020 Cuma Günü Birincisi ve Eleneni

Kuaförüm Sensin 17 Ocak 2020 Cuma Günü Birincisi ve Eleneni

Show Tv’nin sevilen yarışması Kuaförüm Sensin’de bir haftanın daha sonuna gelindi. 2 haftadır beraber yarışan takımlardan birisi yarışmaya veda etti. Bir takım ise on bin Türk lirası büyük ödülün sahibi oldu. Hangi takım ödülün sahibi oldu? Hangi takım elendi? Bugün nasıl bir puanlama oldu? Haftanın toplam puanları nasıl? Tüm detaylar haberimizde.

Güzel sunucu Gözde Kansu’nun eğlenceli sunumuyla hafta içi her gün Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşan Kuaförüm Sensin yarışmasında bu hafta Hasan-Buse, Taner-Aslı, Özlem-Zeynep ve Abdullah-İsmihan ikililerinin kıyasıya mücadelesi ekranlara geldi. Yarışmacılar bir hafta boyunca ellerinden geleni yaptılar ve haftanın final gününe gelindi. Peki hangi ikili diğerlerinden daha düşük puan alarak yarışmaya veda etti?

Kuaförüm Sensin 17 Ocak 2020 Cuma Günü Birincisi ve Eleneni

Kuaförüm Sensin yarışmasında her Cuma eleme ve ödül günü yapılıyor ancak geçtiğimiz hafta iki takım en düşük puanı almıştı. Taner ve Aslı ile Özlem ve Zeynep ikilileri en düşük puanı aldıkları için, jürilerin kararı ile geçtiğimiz hafta hiç bir takım yarışmaya veda etmemişti.

Hafta boyunca güzel çalışmalar çıkaran Hasan ve Buse ise, haftanın toplamda en yüksek puanını alarak on bin Türk lirası ödülün sahibi olmuşlardı. Peki bu hafta hangi takım diğerlerinden daha yüksek puan alarak ödülün sahibi oldu? Elenerek yarışmaya veda eden takım hangisi?

Kuaförüm Sensin 17 Ocak 2020 Cuma Günü Birincisi ve Eleneni

Ekranların sevilen ve ilgiyle izlenen yarışması Kuaförüm Sensin’de bir haftanın daha sonuna gelindi ve toplam puanlar şöyle:

Özlem ve Zeynep: 94

Abdullah ve İsmihan: 112

Taner ve Aslı: 134

Hasan ve Buse:138

Bu hafta 94 puan alan Özlem ve Zeynep yarışmaya veda ederken, 138 puan alan Hasan ve Buse on bin Türk lirası ödülün sahibi oldu.