Kuaförüm Sensin 17 Aralık 2019 Salı Günü Birincisi

Ekranların sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin Show TV ekranlarında ilgi ile takip edilmeye devam ediyor. Hafta içi her gün gündüz kuşağında izleyicilerle buluşan Kuaförüm Sensin yarışması izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Gözde Kansu’nun sunumuyla izlediğimiz Kuaförüm Sensin yarışmasında Adnan Serter, Muammer Ketenci ve Ayşegül Kartal isimleri jüri koltuğunda bulunuyor.

Kuaförüm Sensin 17 Aralık 2019 Salı Günü Birincisi

Yarışmada her günün sonunda günün birincileri belirleniyor ve birinci olan takım haftanın finali için avantaj elde ediyor. Yarışmada 16 Aralık günü bir ilk yaşandı ve 3 takım birincilik elde etti. Pazartesi günü en düşük puanı alan takım 13 puanla Taner ve Aslı ikilisi oldu. Hasan-Buse, Tayfun-Serap ve yarışmaya bu hafta katılan Betül-Şükran ikilileri ise 16 puan alarak Pazartesi gününü birinci olarak tamamladılar.

Kuaförüm Sensin 17 Aralık 2019 Salı Günü Birincisi

Kuaförüm Sensin yarışmasında bugün itibarıyla bazı kuralları değişiyor artık yarışmada modeller sabahlıkları ile oturacaklar ve hem jüriler hem yarışmacılar modelleri kostümleri ile sadece final anında görecekler. Yarışmaya bugün Buse ile beraber çalışan kuaförün Hasan mı yoksa Bilal mi olduğu tartışması damga vurdu.

Kuaförüm Sensin 17 Aralık 2019 Salı Günü Birincisi

Jürilerden Ayşegül Kartal’ın isteği üzerine Aslı, yarışmadaki kişinin Hasan olup olmadığına bakmaya gitti. Sürekli siyah tişörtler giyen Tayfun’a, Taner beyaz bir tişört hediye etti ve Tayfun yarışmaya üzerinde beyaz tişörtü ile devam etti. Yapılan eleştirilere dayanamayan yarışmanın yeni ismi Betül Çetin’in ağlayarak stüdyoyu terk ettiği anlar ise Salı gününe damga vurdu.

Kuaförüm Sensin 17 Aralık 2019 Salı Günü Birincisi

Kuaförüm Sensin yarışmasında bir günün daha sonuna gelindi ve puanlar verildi. Günü 8 puanla Betül ve Şükran dördüncü olarak tamamladılar. Hasan ve Buse 13 puanla günü üçüncü tamamladılar. Taner ve Aslı ise 21 puanla günü ikinci olarak tamamladılar. Günün birinci olan takımı ise 24 puanla Tayfun ve Serap oldu.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.