Kuaförüm Sensin 16 Aralık 2019 Pazartesi Günü Birincisi

Hafta içi her gün Show TV ekranlarında yayınlanan Kuaförüm Sensin yarışması ekranların sevilen yarışma programı olmaya devam ediyor. Gözde Kansu’nun sunduğu Kuaförüm Sensin yarışmasında jüri koltuğunda Muammer Ketenci, Adnan Serter ve Ayşegül Kartal isimleri bulunuyor.  Kuaförüm Sensin yarışmasımda her günün sonunda gün birincileri belli oluyor ve birinci olan takım haftanın finali için avantaj elde ediyor. Kuaförüm Sensin yarışmasında bugünde eğlenceli ve gergin anlar yaşandı.  16 Aralık Pazartesi günü puanlar veriliyor ve 1. olan takım belli oluyor. Kuaförüm Sensin 16 Aralık Pazartesi günü birinci olan takım açıklanıyor.

Kuaförüm Sensin 16 Aralık 2019 Pazartesi Günü Birincisi

Kuaförüm Sensin yarışmasında Hasan-Tevfik, Taner-Aslı, Tayfun-Serap ikilileri bir önceki hafta elenmeyerek yarışmaya devam eden takımlar oldu. Bu hafta ise yarışmaya iki yeni isim, Şükran İşhanlanlar ve Betül Çetin katıldı.  Yarışmaya iddialı bir giriş yapan ikili, ellerinde getirdikleri bezle masalarını temizlediler ve yarışmadan önceki hafta elenen Sevcan ve Melek’ten kalan kötü enerjiyi attıklarını söylediler. Yarışmadan son elenen iki isim Sevcan ve Melek olmuştu ancak Hasan ile beraber çalışan Tevfik, kendi isteği ile yarışmadan çekilmişti. Yaptığı makyajların beğenilmediğini ve yorumların ağır geldiğini söyleyen Tevfik 13 Aralık Cuma günü yarışmadan kendi isteği ile çekilmişti. Tevfik’in yerine bugün yarışmaya, makyöz olarak yarışmada daha önce Bilal ile çalışan ve elenen Buse geldi. Batmanlı Bilal’de bugün yarışmaya misafir olarak katıldı ve ikiz kardeşi Hasan ile de hasretlik giderdiler.

Kuaförüm Sensin 16 Aralık 2019 Pazartesi Günü Birincisi

Ekranların sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin’de bir günün daha sonuna gelindi. Bugün en düşük puanı alan takım 13 puan ile Taner ve Aslı ikilisi oldu. Diğer 3 takımda günü 16 puan ile tamamladılar ve hepsi de kendi yaptıklarının konsepte daha uygun olduğunu söyleyerek kendilerini birinci ilan ettiler.