Kuaförüm Sensin 11 Aralık 2019 Çarşamba Günü Birincisi

Hafta içi her gün Show TV ekranlarında yayınlanan Kuaförüm Sensin yarışması ilgi ile takip edilmeye devam ediyor. Kuaförüm Sensin yarışmasında bu hafta Hasan-Tevfik, Sevcan-Melek, Tayfun-Serap ve Taner-Aslı ikililerinin kıyasıya mücadelesine şahit oluyoruz. 4 kuaför ve  4 makyözün ter döktüğü Kuaförüm Sensin yarışmasında 11 Aralık Çarşamba gününün de sonuna geliniyor. Yarışmacılar ve jüriler puanlarını veriyor. 11 Aralık Çarşamba gününün birincisi olan takım kim?

Kuaförüm Sensin 11 Aralık 2019 Çarşamba Günü Birincisi

Kuaförüm sensin yarışmasında 10 Aralık Salı günü, efsane sesler saç ve makyaj, konsepti uygulanmıştı. Kuaförüm Sensin yarışmasında Salı günü gayet eğlenceli bir program geçti. Programa konuk olan Şahin Kendirci, güzel sesiyle şarkılarını seslendirdi ve programın eğlencesine eğlence kattı. Salı gününün sonunda 21 puanla Hasan-Tevfik ve Serap-Tayfun ikilileri günü birinci olarak tamamladılar. 17 puanla günü Sevcan-Melek ikilisi ikinci olarak tamamladı ve Taner-Aslı ikilisi ise günü 16 puanla 3. olarak tamamladılar.

Kuaförüm Sensin 11 Aralık 2019 Çarşamba Günü Birincisi

Kuaförüm Sensin yarışmasının 11 Aralık çarşamba günü yayınlanan bölümünde Sevcan, Hasan’ın Aslı’ya ilgi duyduğunu söyledi. Bu durumda Hasan ve Taner arasındaki gerginliğin artmasına sebep oldu. Melek’in, Sevcan’la arası yavaş yavaş düzelmeye başlarken, Aslı’yla arasındaki gerginlik de gittikçe artmaya devam ediyor. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı bir gün daha sona erdi ve günün birincisi belli oluyor.

Kuaförüm Sensin 11 Aralık 2019 Çarşamba Günü Birincisi

Kuaförüm Sensin yarışması 11 Aralık Çarşamba gününün birincisi 21 puanla Taner ve Aslı ikilisi oldu. 17 puanla Tayfun ve Serap ikilisi ikinci oldular. 16 puanla Hasan ve Tevfik  üçüncü olurken 14 puanla Sevcan ve Melek ikilisi ise dördüncü oldular.