Kuaförüm Sensin 10 Aralık 2019 Salı Günü Birincisi

Kuaförüm Sensin yarışması hafta içi her gün gündüz kuşağında izleyicilerle buluşuyor. Show TV ekranlarında Gözde Kansu’nun sunumuyla izlediğimiz Kuaförüm Sensin yarışması ilgi ile takip edilmeye devam ediyor. Kuaförüm Sensin yarışmasında Hasan-Tevfik, Melek-Sevcan, Taner-Aslı ve Tayfun-Serap ikilileri günün birincileri olabilmek için kıyasıya mücadele ediyorlar. Her gün yarışmacılar modellerinin saçlarını kesimlerini ve makyajlarını belirlenen konseptlere göre yapıyorlar. Günün sonunda yarışmacılar ve jüriler puanlarını veriyorlar ve günün birincileri belli oluyor. 10 Aralık Salı günü günün birincisi kim oldu?

Kuaförüm Sensin 10 Aralık 2019 Salı Günü Birincisi

Kuaförüm Sensin yarışmasında 9 Aralık Pazartesi günü 20 puan alarak günün birincisi olan takım Sevcan ve Melek ikilisi olmuştu. Yarışmaya yeni katılan Tayfun ve Serap ikilisi ise 16 puanla ikinciliği Taner ve Aslı çifti ile paylaşmışlardır. Günün üçüncüsü ise 13 puanla Hasan ve Tevfik ikilisi olmuştu. Kıyasıya geçen bir mücadele sonucu ise 10 Aralık Salı gününün birincisi kim oldu?

Kuaförüm Sensin 10 Aralık 2019 Salı Günü Birincisi

Kuaförüm Sensin yarışmasında bugün heyecanlı anlar yaşandı. Yarışmaya 2 hafta önce katılan Aslı’ya bir hediye geldi ancak hediyenin kimden olduğu ise belli değildi. Hediyenin kimden geldiğinin bilinmemesi stüdyoda tartışmalara yol açtı ve özellikle Aslı’nın beraber çalıştığı Taner’i bu durum oldukça kızdırdı. Bugün Kuaförüm Sensin yarışmasına konuk olarak Şahin Kendirci katıldı ve ‘Adana’ya Gidek mi’ şarkısını seslendirerek stüdyodakilere ve izleyenlere güzel anlar yaşattı. Melek ve Aslı arasındaki gerginliklerse artarak devam etti.

Kuaförüm Sensin 10 Aralık 2019 Salı Günü Birincisi

Kuaförüm Sensin yarışmasında bir gün daha geride kaldı 10 Aralık Salı günü birincilik 21 puanla Hasan-Tevfik ve Tayfun-Serap ikilileri arasında paylaşıldı. Sevcan-Melek ikilisi 17 puanla ikinci ve Taner-Aslı ikilisi ise 16 puanla günü üçüncü olarak tamamladılar.