Kuaförüm Sensin 1 0cak 2020 Çarşamba Var mı Yok mu? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Show TV ekranlarında yayınlanan Kuaförüm Sensin yarışması, gündüz kuşağında izleyenlere eğlenceli dakikalar sunmaya devam ediyor. Hafta içi her gün Show TV ekranlarında izleyici ile buluşan Kuaförüm Sensin yarışması ilgiyle takip ediliyor. Güzel sunucu Gözde Kansu’nun sunumuyla ekranlara gelen Kuaförüm Sensin yarışmasının jüri koltuğunda ise Adnan Serter, Tuğba Özay, Muammer Ketenci ve Ayşegül Kartal isimleri bulunuyor. Gündüz kuşağının sevilen ve ilgiyle takip edilen programı Kuaförüm Sensin 1 Ocak 2020 Çarşamba günü yayınlanacak mı?

Kuaförüm Sensin 1 0cak 2020 Çarşamba Var mı Yok mu? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Kuaförüm Sensin yarışmasının 31 Aralık 2019 Salı günü bölümü eğlenceli anlara sahne oldu. Yarışmaya konuk olarak katılan sanatçılar programın neşesine neşe kattılar. Özellikle Kobra Murat, söylediği şarkılarla stüdyoyu hareketlendirdi. Roman müziğinin sevilen ismi Kobra Murat, 2019’un son programında hem roman dansları hem roman şarkıları ile stüdyodaki herkesi oynattı. Kuaförüm Sensin takipçileri güzel geçen bir programın ardından bir sonraki bölümü merakla beklerken, Çarşamba günü yeni bölüm yayınlanmayacak söylentileri çıktı. Peki söylentiler doğru mu? Yeni bölüm ne zaman?

Kuaförüm Sensin 1 0cak 2020 Çarşamba Var mı Yok mu? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Gözde Kansu’nun sunumuyla ekranlara gelen ve ilgiyle takip edilen Kuaförüm Sensin yarışması hafta içi her gün Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Gündüz kuşağında izleyenlere eğlenceli dakikalar sunan yarışmanın bu Çarşamba yeni bölümü yayınlanmayacak. Show TV, yayın akışında Çarşamba günü Kuaförüm Sensin yarışmasının yeni bölümüne yer vermedi. Yılbaşı tatili sebebiyle dizinin yeni bölümü 2 Ocak 2020 Perşembe günü yayınlanacak.