Kıvanç Tatlıtuğ Çukur’da Hangi Rolde Oynayacak Çukur Dizisine Bomba Transfer

Pazartesi günlerinin vazgeçilmezi, bol aksiyonlu ve heyecanlı sahneleri ile izleyenleri kendisine müptela eden Çukur dizisinde son günlerde birçok önemli isim diziden ayrıldı. Diziden rol gereği ölerek ayrılan isimler akla acaba dizi final mi yapacak gibi sorular getirdi ancak bir yandan önemli isimler diziye veda ederken bir yandan da yeni isimler diziye katılmaya devam ediyor. Son günlerde Çukur dizisi ile ismi anılan Kıvanç Tatlıtuğ ise sevenlerini heyecanlandırdı. Daha önce aksiyon dolu filmlerde rol alan ve bu filmlerde oyunculuğu ile göz dolduran Kıvanç Tatlıtuğ Çukur dizisine mi transfer oluyor? Dizide hangi rolde oynayacak?

Kıvanç Tatlıtuğ Çukur’da Hangi Rolde Oynayacak Çukur Dizisine Bomba Transfer

Ay Yapım’ın yapımcılığında Pazartesi günleri ekranlara gelen Çukur dizisinin yönetmenlik koltuğunda ise Sinan Öztürk ve Özgür Sevimli isimleri bulunuyor. Pazartesi günlerinin vazgeçilmezi, ekranların sevilen dizisi Çukur’un senaryosunu ise Gökhan Horzum kaleme aldı.

Show TV’nin iddialı dizisi Çukur’dan son günlerde birçok oyuncu rol gereği ölerek ayrıldı. Dizide Kemal karakterine hayat veren Uğur Yıldıran diziden ayrılarak sevenlerini oldukça üzmüştü. Dizinin aksiyon sahnelerinin vazgeçilmezi olan Kemal, diziye veda eden son isim oldu. Çukur’un son bölümde ise Cumali Koçovalı vuruldu ve eğer Cumali Koçovalı da diziden ayrılırsa, diziye onun yerini dolduracak önemli bir karakterin ve oyuncunun girmesi gerekiyor.

Kıvanç Tatlıtuğ Çukur’da Hangi Rolde Oynayacak Çukur Dizisine Bomba Transfer

Çukur severler Kemal’den sonra Cumali’nin de diziden ayrılmasını kaldıramazlar ancak diziye onun yerini dolduracak iyi bir oyuncu girerse bir nebze de olsa dizideki ölümler unutulabilir. Diziden ayrılan isimlerin yerine oyuncu kadrosunu daha da güçlendirmek için ismi geçen oyunculardan birisi de Kıvanç Tatlıtuğ’du. Tatlıtuğ, ekranlara Çukur dizisi ile geri mi dönüyor. Pazartesi günlerinin reyting rekortmeni, milyonların izlediği Çukur dizisinin yeni bölümlerinde Kıvanç Tatlıtuğ’u görecek miyiz? Kıvanç Tatlıtuğ dizide hangi rolde oynayacak?

Kıvanç Tatlıtuğ Çukur’da Hangi Rolde Oynayacak Çukur Dizisine Bomba Transfer

Ekranların sevilen dizisi Çukur ile son günlerde ismi geçen Kıvanç Tatlıtuğ, bu tarz dizilere uzak bir isim değil. Daha öncede benzeri dizilerde rol almış olan Kıvanç Tatlıtuğ’u yakın zamanda Çukur dizisinde kötü adam rolünde görebiliriz.