Kenan İmirzalıoğlu Alef Dizisi Ne Zaman Başlıyor Oyuncuları Konusu Kanalı

Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen’in başrolde olduğu Alef dizisi yakın zamanda izleyiciyle buluşacak. May Prodüksiyon’un yapımcısı olduğu dizinin başrol oyuncuları Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen fotoğraf çekimleri için bir araya geldiler. Yakın zamanda izleyici ile buluşacak olan Alef dizisinin yönetmenlik koltuğunda ise Emin Alper ismi bulunuyor. Yakın zamanda izleyici ile buluşacak olan Alef dizisi için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Dizinin başrol oyuncuları fotoğraf çekimleri için bir araya geldiler.

Kenan İmirzalıoğlu Alef Dizisi Ne Zaman Başlıyor Oyuncuları Konusu Kanalı

Alef Dizisi Konusu

Senaryosunu Emre Kayış’ın kaleme aldığı Alef dizisi polisiye türde ekranlara gelecek. Sekiz bölüm olarak yayınlanacak olan dizide İstanbul Boğazı’nda bulunan bir cesedin ardından çeşitli cinayetlerin sırrının çözülmesi hikayesi konu alınacak. Dizinin başrol oyuncularından ikisi dizide cinayet vakasının peşine düşen dedektif rolünde birisi ise üniversitede öğrenim görevlisi rolünde olacak.

Alef Dizisi Ne Zaman Başlıyor

Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen’in bulunduğu Emin Alper’in yönettiği, temelleri tarihe dayanan polisiye dizisi Alef, 2020 yılında izleyicilerle buluşacak.

Kenan İmirzalıoğlu Alef Dizisi Ne Zaman Başlıyor Oyuncuları Konusu Kanalı

Alef Dizisi Kanalı

2020 yılında izleyicilerle buluşacak olan polisiye türündeki Alef dizisi BluTv ve FX’te aynı anda yayınlanacak.

Alef Dizisi Oyuncuları

Kenan İmirzalıoğlu

Kenan İmirzalıoğlu, 18 haziran 1974 Ankara doğumludur. Yıldız Teknik Üniversitesi matematik bölümünde okurken bir mankenlik ajansına kaydoldu ve 1,5 sene sonra Best Model Of Turkey yarışmasında Türkiye’nin en iyi erkek modeli seçildi. Aynı zamanda Best Model Of The World birincisi de oldu. Deli Yürek, Alacakaranlık, Acı Hayat gibi dizilerde rol aldı. Deli Yürek: Bumerang Cehennemi, Yazı Tura, Gılgamış,  Son Osmanlı Yandım Ali ve Kabadayı gibi sinema filmlerinde rol aldı.

Ahmet Mümtaz Taylan

Ahmet Mümtaz Taylan, 12 Eylül 1965 Ankara doğumludur. Gazi Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünü bitirdi. 2000 yılında sanat hayatına başlamıştır ve Hayat şarkısı, Yılan Hikayesi, Kurşun Yarası, Avrupa Yakası, Ezogelin, Leyla ile Mecnun, Behzat Ç., Kötü Yol, Güzel Köylü, Halka gibi dizilerde rol almıştır. Organize İşler 2: Sazan Sarmalı, Ölümlü Dünya, Daha, Saruhan İhanet Yarası, Kırık Kalpler Bankası, Kötü Kedi Şerafettin, Kelebeğin Rüyası, Sen Aydınlatırsın Geceyi, Gergedan Mevsimi, Kurtuluş Son Durak, Bir Zamanlar Anadolu’da ve daha birçok sinema filminde rol aldı.

Melisa Sözen

Melisa Sözen, 6 Temmuz 1985 İstanbul doğumludur. Kadınlar Kulübü adlı dizi ile oyunculuk hayatı başlamıştır. Bana Şans Dile isimli sinema filmi ile sinema dünyasına girmiştir ve 2004 yılında Çemberimde Gül Oya dizisi ile tanınmıştır. 2008 yılında Atv’de Dünyayı Kurtaran kadın isimli bir televizyon programı sundu Reis Muhteşem Yüzyıl Şubat gibi dizilerde rol almıştır.