Kemal Çukur’dan Neden Çıktı? Uğur Yıldıran Hangi Dizide Oynayacak?

Show Tv ekranlarında Pazartesi akşamları reyting rekorları kıran Çukur dizisinde 9.12.2019 Pazartesi akşamı yayınlanan 3. sezonun 12. bölümünde senaryo gereği ölerek diziden ayrılıyor. Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Tansu Biçer, Damla Sönmez, Cihangir Ceyhan, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Kubilay Aka, Hare Sürel gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Perihan Savaş ve Nur Sürer yer alıyor. Dizide bu isimlere Kadir Çermik, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ferit Kaya, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, Ece Yaşar, Ahmet Melih Yılmaz, Emrullah Çakay, Gizem Ergün gibi isimlerin yer aldığı Çukur Dizisinde en az başrol kadar dizide beğeni toplayan kemal karakterine can veren Uğur Yıldıran 3. sezon 12. bölüm itibari ile diziden çıktı.

Peki Kemal Çukur dizisinden neden çıktı? Neden Çukur’dan ayrıldı? Bu kadar beğeni toplayan bir karakter olan Kemal’in Çukur’dan çıkması Çukur’un reytinglerini nasıl etkileyecek? Kemal karakterine can veren Uğur Yıldıran başka dizide mi oynayacak? Kemal’in Çukurdan çıkmasının gerçek sebebi ne?

Kemal karakteri Çukur dizisinin ilk bölümünden itibaren dizide hep var olan, Çukur’a ve Koçovalılar’a sadakati ve teslimiyeti ile izleyicinin beğenisi toplamış bir karakter.  1. sezonda İdris babanın yanında yer alan Kemal sonrasında Yamaç’ın en güvendiği adamlarından birisi olur.  Kemal özellikle de kıvrak dövüş teknikleri ile de kendisini keyifle izleten bir karakterdi.

Çukur’un 3.sezonu başından beri Azer ile Yamaç’ın kavgaları ve savaşı ile devam ediyordu. Son olarak Yamaç Azer’i öldürecekken Azer elinden kurtulmuştu. Ancak Azer bu defa Yamaç’ı karşısında görür ve Yamaç elindeki silahları bırakarak Azer’e doğru yürürken Azer’in kurşunlarına hedef olur. Ancak bunu farkeden Kemal yine yapar yapacağını ve kurşunların önüne atlayarak Yamaç’ı ölümden kurtarırken kendisi can verir. Dizinin kurgusu gereği sürekli birileri ölerek diziden çıkmıştır ancak Kemal karakterinin rol gereği ölerek çıkması sevenlerini üzmüştür.

1 ocak 1981 de İstanbuk’da dünyaya gelen Uğur Yıldıran Gazi Üniversitesi Spor Akademisi Jimnastik Bölümünü bitirmiş, 2015 yılında Filinta dizisinde Garbis karakterine can vermiştir. Daha sonra Kanal d ekranlarında yayınlanan Algı Eke ve Uğur Güneş’in başrol oynadığı İsimsizler dizisinde Ahmet karakterine can vermiştir. Ayrıca
TRT1 ekranlarında yayınlanan Filinta Dizisi ile ün kazanan Uğur Yıldıran daha sonra Show Tv ekranlarında yine Aras Bulut İynemli’nin başrol aldığı İçerde dizisinde oynamış ve son olarak da Çukur dizisi ile iyice ünlenmişti. Peki şimdi Çukurdan ayrılan Uğur Yıldıran hangi dizide oynayacak? Uğur Yıldıran’ın yeni dizisi ne? Şimdilik hangi dizide oynayacağı netleşmeyen Uğur Yıldıran’ın yine bir aksiyon dizisinde rol alacağını söyleyebiliriz.