Kartal Azize’ye Aşık Olacak mı?

Azize dizisi Kanal D ekranlarına Salı günü girdi. Dizinin ismi Azize olsa da tam bir Mafya dizisi gibi görünüyor. Bir çok mafya karakter boy gösteriyor.  Çukur tarzı bir dizi geliyor olabilir.

Balkan hapishaneden çıkarken keskin nişancı tarafından vurulmak istendi. Kardeşi Kartal keskin nişancıyı fark edip abisi Balkan’ın önüne atladı ve yaralandı. Bu esnada Azize oradaydı. Kartal karakterini ölümden döndüren Azize hastahane de de Kartal’ın başından ayrılmadı.

Kartal Azize’ye çok sert davranıyor ondan şüpheleniyordu. Azize Kartal karşısında sakinliğini korumaya devam etti. Aralarında ilerleyen günlerde elbette bir aşk doğacak gibi görünüyor. Herkes Azize’nin orada olmasında bir sebep arıyor. Azize ise görevde olduğunu ve. Cezaevinde aşı amaçlı bulunduğunu dile getirdi. Tam bir mafya ortasına düşen Azize ne yapacağını şaşırmış durumda.

Kartalın karaciğerine kurşun saplanmış ve bu nedenle karaciğer nakli ihtiyacı olabilir. Yoksa Azize mi karaciğerini verecek? Kartal Azize’yi mükafatlandırmak istese de Azize bunu kabul etmeyip geri çevirdi . İlerleyen günlerde Kartal ve Azize arasındaki ilişki daha da net anlaşacak olsa da kesinlikle bir aşk doğacağı da aşikar. Baran ise karısını hapishaneden çıktığı ilk gün dövmeye tekrarsan başladı.

Bizi takip etmeye devam edin.

Yorumlarınızı sayfanın alt kısmında paylaşabilirsiniz.