İkimizin yerine 521. Bölüm özeti 10 Şubat acı ölümler

İkimizin yerine 521. Bölüm özeti 10 Şubat acı ölümler

Akira hapishanedekine kaçmıştı hemen karısının yanına gelir. Harki kızı kamli görmesin diye uğraşır. Akira birden Urmila ile denk gelir akira hemen panik yapar ve onu tutarak kimseye bir şey söylememesini söyler. Birden yana sarıp dişarı çıkar. Urmila olanlardan dolayı sancı ile kamlinin yanına gider ve sancısını söyler. Kamli daha çok erken olduğunu söyler. Kamli hemen bir ebeye götürdü. Harki torununun geldiğini hayal ederek mutlu olmaktadır.

İkimizin yerine 521. Bölüm özeti 10 Şubat acı ölümler

Ebe Urmila ya içerde ilgileniyordur. Ebe dişarı çıkar ve kötü haberi verir. İkisininde öldüğünü söyler. Kamli çok üzgün hem Urmila için hem bebek için. Ancak harki tek torun için üzülür. Kamli mangla’ya haber verir ve mangla ağlama başlar bunu gören anandi ne ne olduğunu söyler. Olanları anlatırken nimboli gelir ve duyar. Oda cenaze törenine gitmek ister ancak izin vermezler. Akira zarar verir diye. Kamli ve puşkar cenazeyi eve getirir ve tören yapar. Kundan’ın hem karısı hem de bebeği ölmesine rağmen hiç bişey umurunda değil sadece karın doyurma peşindedir bunu gören kamli kardeşine tepki yapar ve kızar. Akira harki kundan hala umursamaz halde yemek peşinde. Hepsi Urmila yı suçluyor. Köylüler cenaze için eve gelir milleti gören harki göstermelik ağlat. Nimboli kimseyi dinlemez ve cenazeye anandi ve mangla ile gelir. Yalandan bayılmış gibi yapıp kalabalıktan çıkan harki niye böyle yaptın anne diyen oğluna babana yemek götürmek için bahane olduğunu söyler ve yeni gelin için söz verir oğluna.

İkimizin yerine 521. Bölüm özeti 10 Şubat acı ölümler

Akira karısının getirdiği yemeği az bulur ve beğenmez onu azarlar. Ve Urmila ya olanları anlatır. Akira beni görünce şok oldu der doktorunda bundan böyle şeyler yaşandığını söyledi der harki. Şivam annesinin nerde olduğunu sorar. Dadisa anandi ile nimboli jaira’ya gittiğini söyler. Şivam hemen oradan gider lafın sonunu dinlemeden. Nimboli nin eşyalarını toplar ve yakmak üzereyken durdurur. Dadisa neden gittiğini anlatır ancak şivam hala sakinleşmez annesinin hep en çok onla ilgilendiğini söyler ve kızar. Bu bölümde burada biter.