İkimizin yerine 503. Bölüm özeti 23 Ocak

İkimizin yerine 503. Bölüm özeti 23 Ocak

Geçtiğimiz bölümde anandi ile karşılaşan Akira şok olmuştu. Anandi hemen üstüne saldırır. Polisler zor tutar. Akira ya Disa nerde derler. Akira kendilerini bırakması karşılığında onlara nerde olacağını söyler ve aksi taktirde yaşlı biri ile evleneceğini söyler. Anandi çok sinirlenir. Jagdiş onun yalan söylediğini ve Disa nın nimboliyi çok sevdiğini söyler ona zarar vermez der. Anandi ve Jagdiş nimboli yi aramaya başlar.

İkimizin yerine 503. Bölüm özeti 23 Ocak

Anandi tekrar evine gider ve olan biteni Dadisa ya anlatır. Disa kendi küçüklüğünün geçtiği eve giderler ve babasına bakmaya başlar. Manu babasından özür diler ve ona sarılır. Disa gidene kadar babasının herşeyi ile ilğilenceğini söyler. Kumdan daha fazla ahırda kalmayı kendine yedirtmez ve eve gelir. Annesi oğlunu görünce şaşırır. Annesi işe konuşurken kamli görür. Hemen Jagdiş i arar. Jagdiş hemen oraya polis ekipleri yollar ve kundan evden kaçamadan yakalanır. Harki kamliye kızıyordur.

İkimizin yerine 503. Bölüm özeti 23 Ocak

Akira işkence altında sorguya çekilir. Akira inkar eder ve Disa yı suçlar. Birden oğlununda hapishane ye getirildiğini görür. Kundan babasından yardım ister. Disa nin kardeşleri mirası paylaşmak için geldiğini düşünür ve konuşur. Disa duyar ve miras istemediğini söyler. Nimboli nin kim olduğunu sorarlar. Disa kim olduğunu söyleyince onu burdan götürmesi gerektiğini onlara bela olacağını söyler.

İkimizin yerine 503. Bölüm özeti 23 Ocak

Harki kocasını ziyarete gider ve olan biteni anlatır. Akira çok sinirlenir ve kamli yi öldür der. Harki de haklı bulur. Eve gelir ve oğlunun nasıl tutuklandığı aklına gelir. Harki kazının üstüne yanıcı madde döker ve yakmakla tehdit eder. Kamli annesi olduğunu ve yapmayacağını söyler. Annesi birden ateşi elinden atar ve bu bölümde burada biter