İkimizin yerine 490. Bölüm özeti 10 Ocak Akira yine kendi çıkarında

İkimizin yerine 490. Bölüm özeti 10 Ocak Akira yine kendi çıkarında

Geçtiğim bölümde nimboli ‘ yi korumak için Disa Urmila’ yı korkutmuştu. Yaptığı evdekileride korkutmuştu. Kundan tanrının onlara gazabı diye düşünür ve Urmila’ya hediyeler alır. Nimboli üzülüyor kendisine neden almadığını sorguluyor kendi kendine. Kamli puşkar tarafında olaylar daha da iyiye gidiyor. Kamli Puşkara yakın olması ve ona sevgi göstermesi puşkarda kendıne güven ve güç geldiğini hissediyor.

İkimizin yerine 490. Bölüm özeti 10 Ocak Akira yine kendi çıkarında

Ganga oğlunun evliliğini kabul etmiyor sürekli sınıf farkını dile getiriyor. Dadisa bu konuşmalar üzerine ganga nın da aynı poja gibi alt sınıftan geldiğini düşünür. Kandan odasına gider kapıyı açmaya çalışır ve açamaz kapı arkasından karısı kendisini ondan korumak için böyle yapması gerektiğini söyler. Kundan istemeyerek kabul etmek zorunda kalır. Kendi üstüne kehaneti çekmek istemez. Nimboli arkadaşı ile dışarda oynarken bir erkek çocuk gelir ve arkadaşının oyuncağını çamura atar.

İkimizin yerine 490. Bölüm özeti 10 Ocak Akira yine kendi çıkarında

Nimboli buna kızar ve o çocuğun kafasına top atar ve yere düşmesine neden olur. Çocuğun babası bunu görür ve nimboli ‘ yı alarak ailesine gider. Akira yi kızın oğluma zarar verdi ona ceza ver der. Ancak nimboli kabul etmez erkekler takılınca sorun yok kızlar hiç bişey yapmaz diye tepki gösterir. Harki azarlar. Akira adamları yolladıktan sonra nimboli ye zarar vermek için üstüne gider Akira yı Disa durdurur. Disa artık nimboli için anandi yi aramak gerektiğini düşünür. Diğer taraftan anandi hala küçük yaşta çocuk evlilikleri ile uğraşır. SBir adam ona karıştığı için anandi yi tehdit eder. Kundan hala karısına hediyeler alır. Oda yine kendi çıkarı için nimboli de senin eşin neden ona almadın der. Kundanın verdiği cevap sinsi gelini sevindirir onu hizmetçi gibi görmesi hoşuna gider.

İkimizin yerine 490. Bölüm özeti 9 Ocak Akira yine kendi çıkarında

Diğer taraftan milletvekili olmak için uğraşan Akira daha önceki yaptıklarının ona engel olacağını öğrenir. Ve sırf çıkar için küs olduğu dünürünün kendisine çok yarayacağını bilir ve onun evine gider. Akira dünüründen özür diler ve dünürü kızından asıl özür dile der. Akira kızından göstermelik özür diler. Şiv okulunda okuyan bir kız birden rahatsızlanır ve hastaneye götürülür. Kızın sorunlarını dinler anandi ve babası gelir içeri alır. Kızın annesi gelmez kız üzülür. Anandi bu durumu çözeceğini söyler. Akira seçim çalişmalarına başlar. Ve bu bölüm sona erdi