İkimizin Yerine 489. Bölüm Özeti, 8 Ocak Manu Artık Pişman ve Evde

İkimizin yerine 489. Bölüm özeti 8 Ocak Manu artık pişman ve evde


Manu gerçekleri öğrenince tekrar Jagdiş e babası gibi davranır. Ganga hala endişelidir. Ve Jagdiş herşeyin düzeleceğini söylerAnandi Poja’nında annesinden özür dilemesi gerektiğini söyler ve onu annesine götürür özür diletir. Manu özlediği için onu bi günlük oraya bırakır. Diğer taraftan Disa nimboli ye bişey yapacaklarından korkar ve Anandi ye haber vermek ister. Anandi eve geldiğinde Manu ve poja hakkında napacaklarını konuşurlar.

İkimizin Yerine 489. Bölüm Özeti, 8 Ocak Manu Artık Pişman ve Evde

Karar vermek için poja. Ve annesinde eve bitirirler. Anandi küçük yaşta evliliğe karşıdır.Ganga da sarita da bu evliliğe karşıdır. Ve Manu nun mutluluğu için Jagdiş ve anandi aynı taraftadır. Yaşları uygun olunca evlenmelerini istediler. Manu ve karısı baş başa konuşur ve duygularına engel olmaya karar verirdiler. Ve anandi nin teklifini kabul ederler. Diğer taraftan Disa nimboli yi korumak için ne yapması gerektiğini düşünür ve birden aklına fikir gelir. Urmila yı yanına getirtir ve o sırada titremeye başlar. Onu sarsar ve bağırma sesine herkes gelir.

İkimizin Yerine 489. Bölüm Özeti, 8 Ocak Manu Artık Pişman ve Evde

Daha önce duydugu zorla gerdeğe girme olayını kundan sana zorla sahip olmak istemiş tanrı çok sinirli buna der. Urmila Disa dan korkmaya başlar. Disa daha sonra bunu iyice kullanarak tanrı sizin birlikte olmanızı istemiyor diyerek konuşur. Bu bölümde burada sona erdi