İkimizin yerine 487. Bölüm özeti 7 Ocak

İkimizin yerine 487. Bölüm özeti 7 Ocak

Bu bölümde geçtiğimiz bölümlerde ganga Sarita ile tartişmiştı. Bu bölümde ganga gelir ve sarılıp af diler. Diğer taraftan puşkar’a bunu yapan kim diye kamli sorgulamaya başlar. Kayınvalidesi bir düşman yok nasıl oldu bilmiyorum der. Eve geldiğinde puşkarın ailesi kendi arasında neler olduğunu konuşurken kamli ye belli etmemek için uğraşırlar. Mirasçılar olduğunu ve bunun İçin olduğunu konuşur.

İkimizin yerine 487. Bölüm özeti 7 Ocak

Zavallı nimboli hala hizmetçi gibi çalışır. Yemekleri pişirip koymuştur hemen kötü gelin Urmila gelir ve içine farkli malzemeler doldurur. Akşam yemeğinde herkes yerken Akira birden tadına bakar ve kızar. Sinsi gelin köşeden güler. Nimboli onun yaptığını anlar. Manu babaannesine babası hakkında sorular sorar ve gerçeği öğrenmeye çalışır. Baba annesi anlattıkça Manu ağlar. Ganga ile Jagdiş konuşurken özür konusu açılır. Jağdiş oğlunun odasına gider ve uyurken basını okşar. Abhi uyanınca babasının orda olduğunu hisseder. Birden Akira Jagdiş e özenti olmaya başlar.

İkimizin yerine 487. Bölüm özeti 7 Ocak

Bende onun gibi milletvekili olcam der. Halka iyi davranma fikri olur. Sadece göstermelik. Çarşıya iner ve onların dertlerini dinlemek ister. Kötü davrananlara kızar. Kundan kayın babasını kim arayıp gerçekleri söylediğini araştırmaya başlar. Kamli ile nimboli telefonda konuşurken birden kapanır ve nimboli sinsi gelini bulmak için gider çünkü babası gelmiştir. Haber verecektir. Kamli tekrar arar ve kundan ın kayınbabası açar ve ses daha önce ona herşeyi anlatan kişi olduğunu anlar. Kamli telefonda kendini tanıtır ve adam şaşırır. Bu bölümde burada biter