İkimizin yerine 486. Bölüm özeti 6 Ocak

İkimizin yerine 486. Bölüm özeti 6 Ocak

Geçtiğimiz bölümde Anandi ve Jagdiş Manu’yu bulmak için Nimboli’nin kaldığı köye gelirler. Bu bölümde Manu hemen öğrenince hemen kaldığı yeri boşaltır. Jagdiş gidip baktığında bulamaz. Manu karısınıda alıp gerçek babasının annesine gider. Ama oraya gittiğinde Jagdiş ‘in oraya gelip onu aradığını görür. Bekler onlar gittikten sonra oraya girer. Jagdiş tekrar tapınağa gider ve din adamlarını şikayet eder.

İkimizin yerine 486. Bölüm özeti 6 Ocak

Akira’da o tapınaktaydı ve onları izler. Jagdiş devlet adamı olduğu için Akira kim olduğunu bilmeden ona yaranmaya çalışır. Yardım etmek istediğini söyler ve resimlerini alır. Eve gelir ve adamlarına resimleri gösterir sonra bulmalarını ister. Nimboli onları tanır ve akira ya anlatır. Akira sinirlenir ve dövmeye kalkar hemen Disa önler. Kamli kocası ile dişarı çıkar ve yürürken sanki biri takip ediyor gibi hisseder ve arkasına bakar. Jagdiş geri evine dönmüştür.

İkimizin yerine 486. Bölüm özeti 6 Ocak

Akira kendini hatırlatmak için jagdişin evini arar ve anandi açar. Anandi sesi duyunca kötü olur ama Jagdiş e verir. Akira hemen kendini gösterir ve her yerde aradığını söyler. Diğer taraftan kamli kayınvalidesi ve kocası dua için tapınağa gider. Birden onları gizli takip eden adam puşkar ‘ ı bıçaklar kaçar. Kamli bunu görür ve peşinden koşar. Bu bölümde burada biter.