İkimizin yerine 485. Bölüm özeti 5 Ocak fena gelin Urmila

İkimizin yerine 485. Bölüm özeti 5 Ocak fena gelin Urmila

Geçtiğimiz bölümde ilk geceleri çok gürültülü geçen kundan ve Urmila. Bu bölümde Harki ile nimboli sabah kapıyı açmalarini söyler ve açtıklarında Akira ile Harki odaya girer. Karşılaştiklari manzara ile şok olan Akira oğlunun üstü başı yırtık yüzünde çizikler görür. Urmila köşeye sinmiş ağlıyor. Annesinin dediklerine kulak veren yeni gelin hemen ailesinin aranmasını ister ve babasını aratir. Kızının ağlama sesini duyan baba çok sinirlenir ve Akira’ya kızar. Akira ilk geceleri olduğunu fazla büyütmemek gerektiğini düzeleceğini söyler.

İkimizin yerine 485. Bölüm özeti 5 Ocak fena gelin Urmila

Harki’de gelinin annesi ile konuşur ve ortalığı yumuşatmaya çalışır. Kadın kızı ile konuşmak ister. Annesi ile konuşan Urmila aklını kullanmasi gerektiğini orda kalimasi gerektiğini söyler ve bir sürü yeni akıl verir ve kalmaya ikna eder. Diğer taraftan kız arkadaşıyla gizli saklı kaçıp evlenen manu ertesi gün birşeyler almak için çarşıya gider. Siparişlerinin hazırlanmasını beklerken gazeteler bakan manu kendisinin ve Poja’nin kayıp ilanlarını görür. Hemen eve koşar. Bu durumdan tedirgin olan manu Jagdiş’e evlendiğini belgelemek için resim yollar. Jagdiş onları görünce şok olur. Diğer taraftan olayların ardından Akira oğlu ile konuşur bir şeyler yaşanıp yaşanmadığını sorar. kundan kavga etmekten yaklaşamadigini söyler. Harki nimboli’ye hala hizmetçi gibi davranır ve yeni geline hizmet etmesini ona çay vermesini ister. Oda yapip götürür.

İkimizin yerine 485. Bölüm özeti 5 Ocak fena gelin Urmila

Nimboli den çayı alan Urmila hemen yine ortalığı karıştırdı ve bana kötü davranıyor soğuk çay getirdi diye ağlamaya başlar. Ses hemen kundan koşar ve nimboli’ye vurmaya kalkar ancak Disa engel olur. Yeniden çay yapıp getirir zavallı nimboli’de. Diğer taraftan resimler eline geçen Jagdiş eve gelip herkese gösterir. Herkes şok olmuştur. Anandi çok üzgündur ne kadar böyle evliliklere karşı savaştiysada kendi yanındakileri koruyamadıgini düşünür. Çocuklarını böyle bişey yapması Ganga ile Sarita’yi birbirine düşürdü ve tartışmaya başladılar. Resme bakan Anandi birden nimboli yi fark eder ve manu ve karısının nerede olduğunu anlar. Hemen nimboli’nin köyüne doğru yola çıkarlar. nimboli ve Disa hariç herkes tapınağa gider. Nimboli’de arkadasinin yanına gider. Jagdiş Ganga ve Anandi nimboli’nin evine gelir onu sorar korkan Disa yalan söyler ve tapınağa gitti der. Onlarda tapınağa gider. Anandi ve diğeri o tapınağa gider ve nikahı yapan din adamlarına kızarlar. Akira da o sırada ailesi ile dua ediyordur. Akira geçmişi hatırlar ve nimboli’yi buradan kaçırıldığı aklına gelir. Bu bölümde burda sona erer.