İkimizin yerine 484. Bölüm özeti 4 Ocak nimboli’ye baş belası geldi

İkimizin yerine 484. Bölüm özeti 4 Ocak nimboli’ye baş belası geldi

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan günlük dizi olan ev hanımları ve tüm Türkiye’yenin büyük zevkle izlediği ikimizin yerinede geçtiğim bölümde kundan artık iki eşli bir kişidir. Düğünde çıkan olay Akira’nin sinirlerini bozmuştur. Nimboli olacaklardan habersiz oyun oynuyordu ve düğün bitip en son olarak gelin eve getirip tören ile sone ermişti. Bu bölümde nimboli gelini merak ederek yüzünü görmek ister. Ama bir türlü başaramaz. Diğer taraftan manu ve kız arkadaşı Poja evlilik kararı almışlardı.

İkimizin yerine 484. Bölüm özeti 4 Ocak nimboli’ye baş belası geldi

Bunu için kaçtıkları köy olan nimboli’nin yaşadığı yerde bir tapınağa giderler din adamı yaşlarını sorar ancak inanmaz belge ister. Küçük diye nikah yapmak istemez. Ancak diğer din adama para karşılığında yapacağını söyler ve hazırlık başlar. Nimboli yeni gelin olan Urmila’yi görmek için yatak odasına saklanır ancak sinsi ve uyanık olan yeni gelin hemen bu durumu fark eder ve kim olduğunu sorar. Onun nimboli olduğunu öğrenir ve fırsata çevirip kullanır ve Harki ye haber verip onu azarlamasini sağlar. Diğer taraftan her seferinde dışarı çıkınca başlarına bir bela gelen Kamli ve puşkar bu seferde yürürken az kalsın puşkar’ a araba çarpacakti hemen Kamli bir anlık refleks ile kurtarır. Nimboli’ye hala hizmetçi gibi davranıyorlardi. Nimboli bunun geçici bir süre olduğunu yeni gelin alışınca iş paylaşımı yapacağını düşünür. Yaptığı işlerle annesinin sözünü dinleyen Urmila bu durumda çok memnundur.

İkimizin yerine 484. Bölüm özeti 4 Ocak nimboli’ye baş belası geldi

Harki gelinden takıları almak ister ancak onun nimboli gibi saf biri olmadığı her haliyle belli hemen Harki’yi tehdit eder ve vermez. Nimboli olaylardan çok üzgündur. Biraz rahatlamak için tapınağa gider ve orda manu ile Poja’nin düğünlerine denk gelir ve tanışırlar. Akira düğündeki yaşanlardan dolayı çok sinirli ve kimin yaptığını bulmaya çalışır. Disa hemen Kamli’ye haber verir. Kamli kimseye söyleme der. Artık akşam hazırlıkları başlamıştır. Gelin odası süslenmesi lazımdır Harki hemen nimboli’ye bu görevi verir. Nimboli zavallı odayı hazır ve süsleme yaparken yeni gelin odaya girer ve ortalığı dağıtır. Yine nimboli’ye birşeyler yapmayi planlar ve bağırır. Harki sese gelir ve ne olduğuna bakar. Etrafı nimboli’nin dağıttığını söyler ve Harki yine nimboli’yi azarlar. Nimboli’ye çirkin der. Nimboli çok alınır. Zavallı nimboli odayı tekrar süsler. Yeni gelin kocasının yatağın üstüne oturtarak bekler. Hayal eder kibar bir erkek olarak. Kundan odaya girdiği andan itibaren daha kaba Saba biri olduğunu gösterir. İlk gecelerinde etrafta sürekli Urmila’nin bağırma ve gürültü sesi gelir . Herkes müdahale etmek ister ancak Akira izin vermez. Ertesi gün odaya nimboli’yi yollarlar ama kapı açılmayınca Harki gelir. Bu bölümde burada sona erer.