İkimizin yerine 482. Bölüm özeti 2 Ocak

İkimizin yerine 482. Bölüm özeti 2 Ocak

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan günlük dizi ev hanımlarının kaçırmadan izlediği ikimizin yerine de bu bölümde manu sessiz sedasız planlar yapmaktadır. Manu eşyaların toplar ve okula gidiyormuş gibi davranır kimseye belli etmez. Jagdiş onu kapıda görünce okula bırakmayı teklif eder ve manu kabul eder. Okula kadar beraber giderler. Manu okulun önünde iner. Diğer taraftan nimboli ile konuşan Kamli kayınvalidesi ile düğün konusunu konuşur. Kayınvalidesi isterse götüreceğini söyler. Ancak Kamli bu evliliği onaylamadigini söyler gitmek istemez. Annesini arar ve bana engel olamadın bari kumdan a engel ol der.

İkimizin yerine 482. Bölüm özeti 2 Ocak

Harki sanki kendisi de istemiyormuş gibi davranıp babanın kararı nasıl karşı çıkarim der. Harki telefonu kapattınca sinirlenir ve bu haberi nimboli’nin verdiğini anlar hemen onun yanına gider ve kızar. Nimboli yalan söyleyip kurtulur. Karısının üzgün olduğunu gören puşkar Kamli’ye dışarda dolaşma teklifi yapar ve çıkarlar. Dolaşırken genç erkekler onlara sataşır. Puşkar eşini koruyacağını düşünür ve onlara karşı gelmeye çalışır. Yoldan geçenleri gören gençler korkar ve kaçar . Puşkar bunu kendisi yaptığını sanar. Manu hemen kız arkadaşı Poja’yi arar ve zar zor ikna Edip birlikte kaçmaya karar verirler. Bir otobüs ile yola çıkarlar. Şanslarına yolda Jagdiş’in aracı bozuktur ve otobüs şoförü yardım için durur ve onuda otobüse alır. Hemen manu ve kız arkadaşı gizlenir. Jagdiş varacağını yere gelince iner ve onları görmez. Sarita Anandi’ ye haber verir ve Poja’nin olmadığını söyler. Jagdiş de okula oğluna sürpriz için gitmiştir ve hiç gelmediğini öğrenir. Anandi ile konuşur ve ikiside birbirine haber verir.

İkimizin yerine 482. Bölüm özeti 2 Ocak

Nimbolinin bişey yapmaması için düğüne gitmesine engel olurlar. Herkes polis bile artık manu ve Poja’yi aramaya başlar. Disa ile yalnız kalan nimboli bu olayı fırsata çevirip gönlünce eğlenmiştir. Kamli çok üzgündur kayınvalidesi onun bu durumuna dayanamaz ve Kundan’in evleneceği gelin adayının numarasını verir ve aramasıni ister. Herkes cebinden para eksik olduğunu fark eder ve manu herkesten az az para çalıp gitmiştir. Manu kız arkadaşı ile evlenme planı yapmaktadır.