İkimizin yerine 481. Bölüm özeti 1 Ocak Kundan’a bir gelin aday daha

İkimizin yerine 481. Bölüm özeti 1 Ocak Kundan’a bir gelin aday daha

Geçtiğimiz bölümde Akira oğlu için bir gelin adayı bulmuştu ancak etrafın gerçekleri söylemesi üzerine bozulmuştu. Kamli evliliğe alışmaya çalışıyor ancak onun bu durumu çok kötü ve farklıydı. Bu bölümde Kamli kocası puşkar’in sürekli oyun oynaması ve hareketleri onu çok zorlanmasina neden oluyordu. Bu sefer puşkar’ a tepki gösterince puşkar üzüldü. Oglunun üzüldüğünü gören annesi Kamli ile konuşur. Kamli’ye hak vermektedir. Çünkü oğlunun normal biri olmadığını biliyordur. Diğer taraftan Ganga ile manu arasında soğuk rüzgarlar hala esmektedir. Manu annesi uyurken onu izlemiş ancak olanları hatırlayıp yine sinirlenip odasına kaçmıştır. Birden uyanan Ganga oğlunu fark eder ve odasına gider. Sarılır ancak oğlu onu iter. Diğer taraftan da Akira oğluna yeni gelin adayı bulmuştur.

İkimizin yerine 481. Bölüm özeti 1 Ocak Kundan’a bir gelin aday daha

Disa ile nimboli Akira’nin telefonu gizlice alıp Kamli’yi ararlar. Akira telefonun yok olduğunu fark edince hemen aklına nimboli’nin aldığı düşüncesi gelir . Nimboli’ye kızar Disa araya girer. Odasına götürüyor. Akira nimboli’nin odasından çıkmasını engelle yeni gelin adayına bişey yapmasın yoksa onu kötü yaparım der tehdit eder. Manu kız arkadaşı ile buluşur konuşur. Arkadasi onu yumuşatmaya çalışırken sarılır. O sırada Jagdiş görür. Sinirlenir ve hemen manu’yu alır eve getirir. Olanları evdekilere anlatır. Ders çalışmaya gittiğini sandıklarını ancak başka şeyler peşinde olduğunu söyler. Ganga kızar ve oğluna vurmaya çalışır.

İkimizin yerine 481. Bölüm özeti 1 Ocak Kundan’a bir gelin aday daha

Anandi araya girer. Manu herkesten nefret ettiğini ve buralardan gidip kurtulacağını söyler. Anandi onu yumuşatmaya çalışır ancak fayda etmez. Diğer taraftan Akira’nin yeni gelin adayı ve ailesi gelir. Kundan gelini çok beğenir. Akira başlık parası ister . Gelinin ailesi kabul edince çok sevinir. Düğünü 2_3 gün içerisinde yapmayı konuşurlar. Dadisa Jagdiş ve Ganga konuşurken bu durumu nasıl çözeceklerini konuşur ve en iyisi oglularini Mumbai’ye göndermek olduğunu planlar Anandi duyar ve yanlış bir düşünce olduğunu söyler. Nimboli gelin adayı ile konuşmak ister ancak Disa ona izin vermez odasında kalmasının daha iyi olduğunu söyler. Bu bölümde sonra erer.