İkimizin yerine 480. Bölüm 31 Aralık Kamli artık evli

İkimizin yerine 480. Bölüm 31 Aralık Kamli artık evli

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ev hanımlarının günlük izlemeye doyamadım Hint dizisi ikimizin yerinede geçtiğim bölümde Kamli Nimboli’ye zarar gelmesin diye kendini ve verdiği sözleri feda edip evlenmişti. Bu bölümde Kamli gelin olarak gittiği evde eve giriş adetlerini yerine getirirler. Puşkar gerçekten evliliğin ne olduğunu bilmez oyun oynamak onun için böyle bişeydir. Ertesi gün komşular gelini merak edip görmeye gelir. Komşular Kamli yi çok beğenir ve Puşkar’dan daha iyi birine layık olduğunu konuşurken Puşkar’in annesi duyar ve kızar.

İkimizin yerine 480. Bölüm 31 Aralık Kamli artık evli

Anandi ile Jagdiş manu hakkında konuşmaya başlarlar. Jagdiş oğlunun kendisini kabul etmediğini düşünür. Kamli gelin olduğu için artık mutfağa girmeye başlar. Ve ilk yemeğini yapar. Akira oğluna yeni gelin adayları bakıyordu. Bir tane aday bulur ve gelin ile tanıştırmaya çalışır. Kundan aklında Nimboli olduğu halde babasının lafına tamam der. Jagdiş ile manu arasında ufak bir sorun yaşanır. Anandi müdahale eder. Diğer taraftan kundan gelin adayı ile tanismayi kabul etmiştir. Akira Nimboli’nin ortalığı karıştırmasın engellemek için ortadan kalkması gerektiğini düşünur. Ve Harki araya girerek onu oylayacak bir sürü iş verir. Kamli hiç mutlu değildir. Üzülur ağlar hep. Puşkar o mutlu olsun diye uğraşır.

İkimizin yerine 480. Bölüm 31 Aralık Kamli artık evli

Nimboli’yi ortadan uzaklaştırınca gelin adayının anne ve babası gelir gelin adayı sonra gelecekmiş. Gelinin anne babası kundan’i çok beğenir ve evliliği kabul ettiğini söyler ve bir dahaki buluşma için randevu alırlar. Gelin adayı ve ailesi su için nehir kenarına gider ve oradaki kadınlarla mutlu anlarını anlatırlar ve oradakiler söylediğiniz damat adayı şurada çamaşır yıkayan kız ile evli diye söyler. Hemen gelin adayinin ailesi nimboli’ye sorar ve oda evet der. Gelin adayının ailesi gerçeği öğrenince erkek evine gider ve olayları anlayıp evlilikten vazgeçtiklerini söylerler. Akira sinirlenir ve nimboli’yi dövmeye koşar. Disa araya girer ve onun suçu olmadığını söyler. Bu bölümde böyle sona erer.