İkimizin yerine 477. Bölüm özeti 28 Aralık hayat çok zor

İkimizin yerine 477. Bölüm özeti 28 Aralık hayat çok zor

Geçtiğimiz bölümde Akira vicdansız bir davranista bulunmuştu. Gopal’i öldürmüştü. Kamli perişan bir şekildeydi. Nimboli gördüklerini kaldiramayip ateşler içinde yanıyordu. Bu bölümde Nimboli’ye Disa ilaç getirmiştir ateşi için içirir. Diğer taraftan Jagdiş ile Ganga hastanede tuhaf olaylar yaşar. Polisler Akira’nin evine gelir ve Gopal’i öldürmekten suçlandığını söyler. Akira tabiki de inkâr eder. Kendisi intihar etti diye yalan söyler. Kimse sesini çıkaramaz iken Nimboli bağırarak sen öldürdün diye konuşur yalan söylüyor o yaptı der. Polislerin şüphesi daha çok artar. Ve Akira o ateşli ne dediğini bilmez der. Hayal görüyor der. Akira polisleri ikna etmeye çalışır. Polisin biri tek iken Akira yanına gider ve rüşvet teklif eder. O polis kendi alır ancak diğeri çok kanunlara uyuduğunu kabul etmeyeceklerini söyler onlara belli ettirmemeye çalışır. O sırada Gopal’in ailesi gelir ve polislere oğlunu onlarin öldürdüğünü söyler. Rüşvet alan polis yalan bir mektup yazar ve oğlunuz intihar etmiş buda mektubu bulduk der.

İkimizin yerine 477. Bölüm özeti 28 Aralık hayat çok zor

Gopal’in annesi perişan olur ve oğlunun böyle bişey yapacağına inanmaz. Nimboli’yi o sırada içeri götürmüşlerdir. Kundan öyle konuştuğu için Nimboli’ye vurmaya çalışır. Disa hemen müdahale eder. Harki’de saldırır ancak Disa Nimboli’nin haklı olduğunu savunur. Gopal’in babası şahit olduğunu söyler ve polis şahit olan arkadasi arar. Arkadaşı gözümle görmedim der. Babası şok olur. Sonra yanına gider ve neden böyle yaptığını sorar. Arkadaşı Akira’nin onu tehdit ettiğini konuşmayacağım der. Diğer taraftan Akira eve girer girmez Nimboli’ye kızar.

İkimizin yerine 477. Bölüm özeti 28 Aralık hayat çok zor

Karşılık vermesi Akira’yi daha çok sinir eder ve odaya götürüp döver ve odaya kilitler. Yemek ve su vermemelerini söyler. Disa gece olunca dayanamaz Nimboli’nin kilitli olduğu odaya gider ve Akira görür. Sözlerini çiğnedigini söyler ve kızar. Disa eskiden yaptıklarını söylemekle tehdit eder ve Akira ona izin verir. Disa hemen yemek getirmelerini söyler ve Nimboli’ye yardım eder. Hastanede iyileşmekte olan hasta birden ölür Ganga şok olur . Bölüm burada sonra erer.