İkimizin yerine 476. Bölüm özeti 27 Aralık zavallı Gopal

İkimizin yerine 476. Bölüm özeti 27 Aralık zavallı Gopal Ölür

Geçtiğimiz bölümde Kamli ve Gopal kaçmıştı. Akira bunu öğrenince çok sinirlenip her yerde onları aratmaya başlamıştı. Diğer taraftan Nimboli ve Şivam ikizler birbirlerinin kim olduğunu bilmeden tanışıyorlardi. Herkes tapınakta toplanmisken Akira kızının yerini öğrenmişti. Bu bölümde Kamli olacaklardan habersiz Anandi ve Nimboli ile danslar ediyordu. Akira birden dans eden kızını görür. Olacaklardan habersiz Anandi Nimboli ile vedalaştı ve ayrıldı. Gopal birden Akira’nin adamlarını görür. Hemen Kamli’yi alıp kaçmayı düşünür. Ama Akira hızlı çıkar ve Gopal yakalanır. Bir anlık dalgınlık la kaçarlar ancak bir anlık hata ile tekrar yakalandilar.

İkimizin yerine 476. Bölüm özeti 27 Aralık zavallı Gopal

Nimboli Gopal ve Kamli’nin başına gelenlerden habersiz Disa ile evin yoluna çıkarlar. Akira Gopal’i arabasının arkasında bağlı şekilde evine getirdi. Eve gelince Kundan bu fırsatı kaçırmayıp ona işkence yapmaya başladı. Kamli arada kalmış kimi durduracağıni bilemiyordu. Birden herkesi şaşırtan bir söz çıkıyor Akira’dan. Akira kızı ve Gopal’ e gidin hayat kurun der. Kızı ve Gopal çok şaşırır. Tamam giderken Akira yine hayin planini yapmış ve uygulamaya geçer gibi kılıcıni birden Gopal e fırlatır ve Gopal orada ölür. Kızını da ölürecek iken birden Disa ruhani güçlerini kullanıyor gibi yapar ve engeller. Nimboli çok korkmuş ve kendini suçlu hisseder. Hep sevdiği kişilerin öldüğünü söyler ve ağlar. Disa onu teselli etmeye çalışır. Zavallı Gopal’in annesi oğlunun acı haberini alır ve çok üzülür.

İkimizin yerine 476. Bölüm özeti 27 Aralık zavallı Gopal

Akira tapınakta yıkanarak aldığı canın günahindan kurtulduğunu düşünür. Kendini suçlu hisseden Nimboli dayanamaz ve hasta olur ateş içinde kalır. Rüyasında Akira’nin kendisini öldürmek istediğini görür ve sayıklar. Zavallı Gopal’in annesi oğlunun öldüğü yere gelip herkese isyan eder neden engel olmadıklarını sorar ve Akira ya neden böyle bişey yaptığını sorup veryansın eder ve oğlunun cesedini alıp gider. Bu bölüm burda biter