İkimizin yerine 475. Bölüm özeti 26 Aralık ikizlerin karşılaşması

İkimizin yerine 475. Bölüm özeti 26 Aralık ikizlerin karşılaşması

Geçtiğimiz bölümde Puşkarin ailesi düğünü iptal ettiklerini söylemişlerdi ve Akira buna hem üzülmüş hemde çok sinirlenmistir. Bu bölümde daha hırsı kızı ve sevgilisini bulmaya daha odaklıdır. Kundan Gopal’in arkadasini alıp gelmiş ve işkence etmişlerdi. Akira ona Gopal’i aramasını ister oda arar. Gopal arkadaşlarina bir tapınağa gideceğini daha yolda olduğunu söyler. Akira aldığı bilgi ile hemen yola koyulur yanına tüm adamlarını alır. Kamli ve Gopal tapınağa varmışlardır. Kendilerinin rahatlamış hissederler. Aynı tapınağa Anandi ve Şivam’da gelmektedir.

İkimizin yerine 475. Bölüm özeti 26 Aralık ikizlerin karşılaşması

Akira adamları ile yola çıkmıştı ve Nimboli de hemen Disa ile onu takip etmektedir. Farklı otobüslerde Şivam ve Nimboli vardir. Camdan birbirlerine dil çıkarmaktadir. Anandi naptigini söyler ve Şivam biri ile şakalastigini söyler. Nimboli hemen tapınağa varınca Kamli ve Gopal’i bulur. Disa onlara buralar tehlikeli der. Şivam annesi ile gezinirken biraz yanından mesafe olur. Birden tehlike ile karşı karşıya gelir durumu Nimboli fark eder ve onu kurtarır. İkizler artık karşı karşıya, tanışırlar. Anandi birden oğlunu uzakta fark eder ve yanına gider. Yanında Nimboli’yi görür. Nimboli Anandi’yi hemen tanır ve sevinir. Nimboli yanındakilere Anandi’yi tanıştırır.

İkimizin yerine 475. Bölüm özeti 26 Aralık ikizlerin karşılaşması

Akira ve adamları artık tapınağa ulaşmıştir. Adamları dört bir yanı arar ve Gopal’in motorunu bulur Akira sinir küpü şeklinde onları bulmaya çalışıyordur. Nimboli ile Şivam çok keyifli vakit geçirdiler. Bu sırada Disa ile Anandi sohbet ediyordur. Anandi kız çocukları için yaptıklarını anlatır böyle bir durumla karşılaşınca bana ulaşabilirsiniz diye kartını verir. Şivam ile Nimboli oyun oynarken Şivam Nimboli’nin koluna ismini yazar ancak Nimboli’nin okuması yoktur. Anandi nedenini sorar ve Disa kızlar okumaz diye söyler. Anandi çok üzülür ve bu bölüm burada sona erer.