İkimizin yerine 474. Bölüm özeti 25 Aralık Yine ortalık karıştı

İkimizin yerine 474. Bölüm özeti 25 Aralık Yine ortalık karıştı

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan günlük dizi olan ikimizin yerine de geçtiğimiz bölümde Kamli ile Gopal kaçmıştı. Çok mutlulardi. Bu bölümde Akira kızının kaçtığını öğrenince kapıda bekleyen korumaları sorguya çeker ve onlara işkence eder. Kızın kacmasindan sorumlu olarak Harki’yide döver.
Hemen Akira adamlarını şehrin her yerine yollar kızıni ve Gopal’i bulmak için. Adamlar her yere yayılmıştır. Kamli ve Gopal birşeyler içmek için bir yere oturur. Sonra birden babasının adamlarını gören Kamli hemen Gopal ile saklanır. Adamlar önlerine gelen herkese bakar yüzü kapalı olan kadınların tek tek yüzlerini açar.

İkimizin yerine 474. Bölüm özeti 25 Aralık Yine ortalık karıştı


Adamlar gittikten sonra Kamli ve Gopal saklandıkları yerden çıkarken bulacakları için korkmaktadır. Akira durumu oylamak için deli damat ile ailesinin yanına giderler. Gittiklerinde Puşkar ile babası tartışıyordur. Akira nikahta bir sıkıntı çıktığını akşam gelmelerini söyler onlarda sinirlenir ama kabul eder. Akira kafasında farklı düşünceler ile uzaklaşır.

İkimizin yerine 474. Bölüm özeti 25 Aralık Yine ortalık karıştı

Diğer taraftan Anandi kızının küçüklük resmine bakmış ve masaya koymuştur. Şivam ödevini bitirip annesinin yanına gelir. Birden masadaki resmi görür. Annesine kim olduğunu sorar. Anandi duygusal bir şekilde onun kız kardeşi olduğunu yıllar önce kaybolduğunu söyler. Şivam şaşırır ama resmin kendinde kalmasını ister ve kız kardeşim çok güzel der. Şivam gittikten sonra Anandi belki oğlumda bulunsun diye dua eder ve tanrı kabul eder diye düşünür.

İkimizin yerine 474. Bölüm özeti 25 Aralık Yine ortalık karıştı

Nimboli Disa’ya bu düğün olamayacağını söyler. Nedenini sorduğunde ise Nandini Kamli’nin sevdiği adam Gopal ile kaçtığıni söyler. Disa üzülür kafasından birden Kamli yoksa Nandini’yimi verirler diye düşünür. Akira ve Kundan eve gelen hadımlarla konusmaya gider Gopal’in nasıl onların arasına giderdiğini eve nasıl girip kızını kaçırdığını araştırıp durur. Akira hemen Gopal’in ailesine gider ve onlara eziyet eder oğullarının nerdeyse söylemlerini isterler. Gopal’in annesi dayanamayıp gidebilecekleri yerleri söyler. Gopal ve Kamli tedirgin şekilde uzaklaşmaya çalışır. Gopal Kamli’ye birşeyler almak için bı yerde durur. O elbise alırken birde. Kamli’yi göremez ve hemen atrafina bakar korku ile birden bulur ve Kamli’ye tokat atıp kızar. Kamli haklısın der ve Gopal vurduğu için özür diledi. Gopal en yakın arkadaşıni arayıp konuşur. O sırada Kundan o arkadaşın arkasında dinler ve konuşma bitince zorla eve getirir. Babasına olanları anlatır yerini öğrenmek için işkence ederler. Ancak bı bilgi elde edemezler. Puşkar ve ailesi akşam geldiklerinde gelinin olmadığını görünce evlilikten vazgeçerler. Akira bu duruma çok sinirlendi ve bu bölüm bu şekilde bitti