İkimizin yerine 473. Bölüm izle, 24 Aralık sevgililer artık kavuştu.

İkimizin yerine 473. Bölüm İzle, 24 Aralık sevgililer artık kavuştu.

Bir önceki bölümde Kamli evlilik hazırlıkları için odasında beklemektedir. Sevgili Gopal’de Nimboli’nin yardımı ile kadın kılığında Kamli’nin odasına girer. Gopal Kamli ile konuşur. Kaçmaya karar verirler. 2 kattan aşağıya ip sarkıtılar. Tam kaçarken Harki’nin sesi gelir. Kamli hemen yatağına tekrar geçer. Harki odaya girer ve Kamli ile konuşur çıkar. Harki gittikten sonra tekrar iple inemeye çalışırlar.

İkimizin yerine 473. Bölüm izle, 24 Aralık sevgililer artık kavuştu.

Kapıda bekleyen koruma askerlerden gizlice görünmeden evin bahçesinden çıkarlar. Ve bir motorsiklet ile kaçarlar. Diğer taraftan geçtimiz bölümde Anandi evi terk etmişti ve Jagdiş sinirlenip Anandi’nin kaldığı yere gider bu bölümde. Jagdiş Anandi’yi geri götürmeye çalışır ve Anandi’yi ikna etmeye çalışır. Anandi gelmeyeceğini söyler. Neden olarak Ganga’yi söyler onun mutsuz olduğunu evde kalması rahatsızlık verdiğini söyler ve karısı ile daha çok ilgilenmesi gerektiğini söyler. Jagdiş zorlamanın fayda etmeyeceğini anlar ve Anandi’nin ne demek istediğini anlar eve gelir karisi ile konuşur.

İkimizin yerine 473. Bölüm izle, 24 Aralık sevgililer artık kavuştu.

Karısının neler hissettiğini düşünür ve anlar. Karısından özür diledi. Anandi’nin bir daha gelmeyeceğini söyler ve karısının yüzündeki mutluluğu görür. Diğer taraftan kaçan iki sevgili evden baya uzaklaştılar ve çok mutludurlar. Akira kızının kaçtığından habersiz oğluna yeni gelin adayı aramaktadir. Harki bu durumdan çok mutlu olur. Nimboli’ye ne olacak acaba. Mutlu kaçaklar kaçarken motorsikletin tekeri patlar ve tamir için bir yere giderler. Ancak bu kötü olay onların yüzündeki gülümsemeyi bir an olsun azaltmaz ve hala çok mutludurlar.

İkimizin yerine 473. Bölüm izle, 24 Aralık sevgililer artık kavuştu.

Harki yeni gelin adayı mutluluğunu evedekilerle paylaşmıştır. Disa ve Çağani’ da mutlu olur ancak onların mutlu olma nedeni Harki ile aynı değildir. Onlara Nimboli’nin Kundan’dan kurtulacak olmasıdır. Olan olayların ve yolun yorgunluğu ile Kamli ile Gopal banyo yapmak ister. Önce Kamli nehirde yıkanır. Sonra Gopal girer ve yıkanıp çıkarken kıyafetleri bir köpeğin kaçırıldığini görür ve napacagini düşünür gülerler. Bu bölümde burada sona erdi.