ikimizin yerine 469. Bölüm özeti 20 Aralık yine kurtarıcı Nimboli

ikimizin yerine 469. Bölüm özeti 20 Aralık yine kurtarıcı Nimboli

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan günlük dizi programi olan ev hanımlarının gözdesi ikimizin yerinede geçen bölümde Akira kızını döverek bayılmisti. Kızının bir daha evlenene kadar odadan çıkmayacağını ve kimsenin bu odaya girmeyeceğini söyler. Akira’nin karısı bir yanlışlık olduğunu söyler ancak Kundan gözü ile gördüğünü söyler. Akira kızlarının tam bir bela olduğunu söyler ve oğlunun onu için önemli ve değerli olduğunu söyler. Oğlu onun için doğru söylüyordur. Bunun üzerine Nimboli sinirlenir ve Kundan’in nasıl biri olduğunu söylemek ister ancak Kundan onu tehdit eder ve susturur.

ikimizin yerine 469. Bölüm özeti 20 Aralık yine kurtarıcı Nimboli

Kamli’nin durumuna dayanamayan Disa odaya girmeye çalışırken birden Akira görür ve sözünün dinlemediği için çok kızar. Disa hemen bahane üretir ve içerden eşyalarını alacağını söyler. Akira hemen alıp çıkmasını ister. Oğlu gelir ve annesinin kendisini çağırdığını söyler. Akira hemen çık der ve gider. Disa hemen Kamli’ye bakar ve dayanamaz müdahale etmek ister ancak Kamli izin vermez. Ölmek istiyorum der. Bu sırada Kamli’ye su getiren Nimboli çok üzülür. Kamli hemen Nimboli’ye Gopal’e vermesi için mektup verir. Nimboli vakit kaybetmeden Gopal’e gider. Mektubu verip olan biteni anlatır. Gopal’e kendini suçlu hisseder. Bu sırada Akira ve ailesi alışveriş için çarşıya inmiştir. Nimboli’ye birden Kundan’in sesini duyar. Ve saklanır. Gezinirken Akira birde Gopal’in dükkanına girip ayakkabı bakar ve Kundan’in bu satıcıyı nereden tanıyorum diye düşündü. İşi bitip çıkarlar. Nimboli saklandığı yerden çıkar ve tam o sirada Kundan geri döner bunu fark eden Nimboli tekrar saklanir ancak kendisini gördüğünü düşünür. Kundan Gopal’i tehdit eder ve gider. Nimboli rahatlar kendisini görmediğini anlayınca. Gopal hemen cevap olarak yazdığı mektubu verir. Kamli haberi sabırsızlıkla beklemektedir. Annesi gelir ve aldıkları gelinlik modellerini gösterir. Kamli etrafa atar. Annesi üzülerek ölmek yerine evlenmelisin der. Ve odadan çıkar.

ikimizin yerine 469. Bölüm özeti 20 Aralık yine kurtarıcı Nimboli

elinde mektupla gelir. Tam mektubu verirken Akira ve karısı görür. Akira alıp okumak ister. Kamli ve Nimboli korkudan titrer. Akira gözünden dolayı okuyamaz ve gözlük ister. Nimboli hemen gözlüğü getirirken yanında su getiri ve verirken suyu yanlışlıkla dökmüş gibi davranır ve mektubu ıslatır. Akira kızar ancak okuyamaz. Onlar gittikten sonra Kamli Nimboli’ye sarılır ve sevinir. Diğer taraftan Anandi’ye bir haber gelir küçük kızlara toplu bir nikah yapılacağını öğrenir. Kareteci kadınları toplar ve oraya gitmek için yola çıkar giderken Jagdiş’e haber eder ve oda oraya gelir. Tam olay yerine gittiklerinde karşılarına Dadisa çıkar ve onlara sürpriz yaptıklarını söyler ve güler.