İkimizin Yerine 468. Bölüm, 19 Aralık Akiradan Kamliye Dayak, Sevgilileri Ayırdılar

İkimizin Yerine 468. Bölüm, 19 Aralık Akiradan Kamliye Dayak, Sevgilileri Ayırdılar

Kanal 7 ekranlarında İkimizin Yerine günlük dizisi heyecanla devam ediyor. 468. Bölümde Akira Kamliyi feci şekilde dövüyor. Kamli ölecek mi dersiniz?

İkimizin Yerine 468. Bölüm, 19 Aralık Akiradan Kamliye Dayak, Sevgilileri Ayırdılar

İkimizin yerine dizisinde önemli değil bir çocukla evlendirmek istenmişti. Kamli gopale bir mektup yazar ve ninboliye gitmesini ister.  Manu pojaya laf atan erkekleri döver, ancak kendisi de çok darbe alır. Ganga bu durumda görünce şok olur ve çok öfkelenir. Nimboli mektubu ulaştırdığında, gopal kamli ile buluşmak istediğini söyler. Gopal bir mektup yazıp ninboliye verir. Bu arada kundan onları görür. Ne yapıyorsunuz der.  Kundan Gopali Nimboliden uzak durması gerektiği konusunda uyarır. Gopal mektuba karşılık olarak ninboli ile cevap yollar. O sırsda kamli sevgilisi ile anılarını düşünüp bileklerini kesmeyi planlamakta. Tam bileğini keseceği sırada nimboli Sevinç’ler içinde içeri girer. Kamliyi o halde görünce çok şaşırır ve sakinleştirmeye çalışır. Gopalin kendisine mektup yazdığını ve gece yarısı buluşmak istediğini söyler. Kamli senivçle ninboliye teşekkür ederek sarılır. Manu pojayı düşünmekten ders çalışamamaktadır. O esnada telefon gelir. Odasındaki tel çalışmadığı için salona inmesi gerekir. Salonda  dadisa ile karşılaşır. Dadisa ya belli etmemek için şüpheli hareketler yapar. Dadisa bunu farkeder. Dadisanın gitmesini bekler. Ancak bir süre sonra dadisa gider ama bu kez aramaktan vazgeçer. Gece saatlerinde hava fırtınalıdır. Nimboli gopalin gelmesini bekliyor. Nipbolinin odasında kalan hizmetli neden uyumadığını sorar. Nimboli ise uykusunun olmadığını söyler. Gopalin geldiğini görerek eve nasıl gireceğini tarif ediyor. Bir taraftan da akiranın durumu fark etmesinden korkuyor. Kundan ninboli için hala kötü düşünceler beslerken rüyalarına girmeye başlıyor. Uyanıyor ve onun sesine Akira da uyanıyor. O esnada gopal içeri girer ve işler çok karışır. Kamlinin odasına gider ancak kamli odasında yoktur. Sonra nimbolinin odasına giderek Kamliyi bulamadığını söyler. Onlar Kamliyi aramak için odadan çıktıklarında Kundan nimboliyi bulmak için nimbolinin odasına gider. Onu odasında bulamaz. Herkes birbirini aramaktadır.

İkimizin Yerine 468. Bölüm, 19 Aralık Akiradan Kamliye Dayak, Sevgilileri Ayırdılar

Sonunda gopal ile kamli buluşur. Arkadan inek sesi gelmektedir. Nimboli inek sesine uyanmasınlar diye ineği ahıra götürür. Kundan da nimboliyi bulmak için ahıra bakar. Kundan nimboliyi bulur be ona saldırır. Nimboli bıçağı çıkarıp onu tehdit eder. Bu bağrışmaları duyan gopal ordan kaçar. Gopalin kaçmasını fark eden Kundan kız kardeşine ne olduğunu sorup babasına çağırır. Akşraya oğlu herşeye anlatır. Annesi yalan olduğunu söyler. Kundan gördüğünü söyleyerek onu ikna etmeye çalışır. Akira kızını odasına götürüp döver. Kız bilinçsiz şekilde yerde yatmaktadır.