İkimizin yerine 465. Bölüm özeti 16 Aralık Nişan bozuldu, ortalık karıştı

İkimizin yerine 465. Bölüm özeti 16 Aralık Nişan bozuldu, ortalık karıştı

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ev hanımlarının günlük takip ettiği hint dizisi ikimizin yerinde bir önceki bölümde Akira kızı Kamli’yi zorla yaşlı ve çocuklu bir adamla nişanlamıştı. Bu bölümde Kamli babasının karşısına çıktı ve bu evliliği istemediğini söyler, Akira kızına tokat atar ve odasına kilitlenmesini ister. Nimboli buna çok üzülür ve ona yardım edeceğini söyler. Akira sinirli bir şekilde karisi ile kizi hakkında konuşurken damat tarafından biri elinde tatlılarla gelerek nişanın kızı tarafından bozulduğunu söyler ve elindeki tatlıları üstlerine fırlatır. Akira sinirlenir ve kızı ile Nimboli’nin üstüne yürür. Ve ikisinide gırtlağından yukarı kaldirir. Nimboli dayanamayıp kendisinin yaptığını söyler. Anandi kız çocuklarının okumasını çok önem vermekte.

İkimizin yerine 465. Bölüm özeti 16 Aralık Nişan bozuldu, ortalık karıştı

Anandi Nidhi’yi okuması için okula alır. Anandi okuması için uğraşır. Ama Nidhi’nin içki içme alışkanlığı vardır. Bunu içerken birden Sarita yakalar, okulun kuralları olduğu için okuldan atılacaktır. Anandi kim olursa olsun okulun kurallarına uymak zorunda der. Ve annesini arayıp gelip almasını söyler. Diğer taraftan Akira sinirden dolanırken Akira’nin karısı hemen Kamli’yi odasına götürüyor ve Nimboli’yi dışarı çıkartır. Akira’nin karısı Nimboli’yi ahıra kilitler, Nimboli burda bile mutlu olmayı başarır. İneklerle oynar. Kamli gizlice Nimboli’nin yanına gider. Nimboli çok mutlu olur Kamli babasının Gopal’i öğrenmesinden ve ona zarar vermesinden korkar.

İkimizin yerine 465. Bölüm özeti 16 Aralık Nişan bozuldu, ortalık karıştı

Nimboli’ye yiyecek bırakır ve çıkar. Diğer taraftan Nidhi dışarı çıkartilmis ve annesinin gelmesini bekler, bi taraftan Anandi’ye affetmesini söylerler. Ancak Anandi bunun kurallara uymadığını söyler. Nidhi kapıda bayılır. Disa’da Kamli ye yemek getirir. Kamli kadınların böyle olmasından çok üzüldüğünü söyler. Disa’da ilerde herşey düzelecek der. Jagdiş hastaneye gider ve Ganga hastanede domuz gribi vakası olduğunu söyler. Bu sırada Jagdiş oğlu Abhi’yi görür ve Ganga kızar. Burda bu vaka yayılması varken bunun burda iş ne der. Ganga haklısın diye özür diler. Nidhi’nin bayildigini duyan Anandi içeri alır ve burda beklemesini söyler. Bu sırada annesi gelir ve Anandi’ye kızar ve bu bölüm burda sona erer.