İkimizin Yerine 464. Bölüm Özeti, 15 Aralık Zorla Evlilik

İkimizin Yerine 464. Bölüm Özeti, 15 Aralık Zorla Evlilik

Kanal yedi ekranlarının günlük dizisi ikimizin yerine yine heyecanla bir bölüm ile seyircinin karşısına çıkıyor ev hanımlarının severek izlediği hint dizisi ikimizin yerine 464. bölümüyle sizlerle.

İkimizin Yerine 464. Bölüm Özeti, 15 Aralık Zorla Evlilik

Bir önceki bölümde nimboli Ağaca bağlanmıştı ve hayalet gelecek diye korkuyordu. Beklenmeden anan bir o bölgeden geçerken arabası bozuldu ve Küçükken kaybettiği kızı nimboliyi tesadüfen ağaçta bağlı olarak gördü. 463. bölüm bu şekilde sonlanmıştır.

İkimizin Yerine 464. Bölüm Özeti, 15 Aralık Zorla Evlilik

464. bölümde ise nimboli ağaçtan inerek anandinin getirdiği yemeği yedi. Akira ve karısı  nimboliyi ağaca bağladıkları için çok rahat uyuyorlardı. Anandi ninboliyi  bolyi alıp güzelce doyurduktan sonra evine bırakmıştır. Dİsa sabah kalktıktan sonra anandinin getirilmesini ister. Harki ninboliyi bulmak için gittiği yerde bulamaz ve hayaletlerin ninboliyi  yedigini düşünüyor. Haki koşarak depoya gider ve nimbolibin depoda uyduğunu görür. Haki hemen ninboliyi uyandırır ve hayaletlerin ona ne yaptığını sorar. Ninboli hayaletlerin kendisine iyi davranarak beslediğini söyler. Ninboli Saçlarını tararken Disa ya Anandinin kendisini buraya getirdiğini eve girmek istediğini ancak Akira Ve karısından korktuğu için eve girmediğini söyler. Disa ninboliye bu olanların hayal olup olmadığını sorar. Disa ise hayal olmadığını söyler ve gülerler.

İkimizin Yerine 464. Bölüm Özeti, 15 Aralık Zorla Evlilik

Anandi Kızları korumak ve onları okutmak için kitap dağıtır. Anandi Bir çok erkeğin taşlı saldırısına uğrar ve Anandi  başından yaralanır. Ninboli Akiranın kızına meyve suyu götürürken akiranın oğlu Kundan elindekini almaya çalışır. Ninboli elindekini Kamliye götürdüğünü söyleyerek vermek istemez. Kundan zorla elindekini almaya çalışır ve ninboliyi itekler. Kamli seslere gelir ve o senin eşin ona iyi davranmalısın diye uyarır. Kundan ben erkeğim istediğimi yaparım diyerek meyvesıyunu fırlatır. Arki nin kızı Kamliyi istemeye geleceklerdir. Ninboli hemen kamliye gider ve haber verir. Ancak kamli gopalı sevmekte ve ondan başka kimseyle evlenmek istemediğini söyler. Ninboliden yardım ister. Ninboli istemeye gelecekleri gün akşranın motorundaki benzini alıp merdivenlere döker ardından misafire ikram edecekleri meyve sularına acı biber atar. İstemeye geldiklerinde bakarlar ki damat çok yaşlıdır. Akira evliliğin güzel birşey olduğunu söyler. Damat ve ailesi merdivenlerden çıkarken ayakları kayar ve düşerler. Akşranın oğlu hemen müdahale edip yere halı serer. İçeri oturunca Kamli içecekleri getirir. Damat içeceği içip acı tadı alınca evlilikten vazgeçer. Ancak çocuklarının kamli ile mutlu olduğunu görünce evliliği kabul eder. Damadın karışı yıllar önce ölmüş ve çocukları ile yaşamaktadır.