İkimizin yerine 462. Bölüm özeti 13 Aralık ikizlerin digeride kayboluyor.

İkimizin yerine 462. Bölüm özeti 13 Aralık ikizlerin digeride kayboluyor.

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan günlük dizilerden olan ev hanımlarının merakla beklediği ve heyecanla izlediği Hint dizisi ikimizin yerine bir önceki bölümde en son Kundan Nimboli’ye farklı bakıyordu. Köle yerine koyup çalıştırılıyordu. Sürekli eziyet etmelerinden dolayı, işlerden dolayı Nimboli bir türlü dinlenip uykusunu alamıyordu. İş yaparken iş başında uyuya kalıyor. Akira’nin karısı Harki uyuya kalan Nimboli’yi görüp kızıyor. Bütün işleri yapmasını istiyor ve çamaşır yıkamaya yolluyorlar.

İkimizin yerine 462. Bölüm özeti 13 Aralık ikizlerin digeride kayboluyor.

Kundan her yerde Nimboli’ye arzularcasina bakıyordu. Baktığını gören Harki ne istediğini sorar. Nimboli işleri bitirdikten sonra eğlenmek için ağaca tırmanır. Ve birden düşer. Canı çok yanar anne diye ağlar. Birden Anandi içinde bir sızı hisseder. Nimboli birden anne diye ağladığı için neden böyle bişey yaptığını düşünür. Harki sürekli Nimboli’ye iş yaptırır kendi yemek yer Nimboli’ye vermez resmen eziyet eder. Düştüğü halde acısı olmasına rağmen ilaç bile vermez. Nimboli’ye tek merhamet eden Disa’dir. Nimboli annesi Disa gibi biri olduğunu düşündü. Nimboli çamaşır yıkamaya gider. Ağrısına rağmen iş yapmaya devam eder.

İkimizin yerine 462. Bölüm özeti 13 Aralık ikizlerin digeride kayboluyor.

Harki Nimboli’den elbisesini ister ve Nimboli elbisede karincayi görmesine rağmen ses etmeden yatağın üzerine koyar. Harki elbiseyi giyer ve karıncalar onu ısır. Nimboli gülerek sevinir. Abhi’yi ve Şivam’i okuldan eve gelirken şoför alırdı. Yine şoför almak için gelir ve Abhi şoföre Şivam’in geç çıkacağını sonra öğretmen birakacakmis der ve almadan gitmek ister. Şivam onlar gittikten sonra çıkar ve beklemeye başlar. Uzun süre geçtikten sonra hala şoför gelmeyince yürüyerek gitmek ister. Yolu pek bilmedigi için kısa yol diye orman yoluna girer ve kaybolur. Şoför eve gelince Dadisa neden Şivam’ i almadığını sorar. Cevap veren şoföre kızar yinede beklemen gerekiyordu der. Akira’nin kızı sevgilisi ile buluşmaya gidecektir, Nimboli’ye bir bahane bul der. Ve sevgilisi ile buluşmaya gider. Çok mutludur kendin çok şanslı hisseder.

İkimizin yerine 462. Bölüm özeti 13 Aralık ikizlerin digeride kayboluyor.

Kundan Nimboli’ye çay getir der ve ona farklı düşüncesi olduğu için çay soğuk bahanesi ile yere döker ve temizle der. Nimboli temizlerken odanın kapısını kapatır şehvetli düşüncesi ile yaklaşmaya çalışır. Tam o sırada Harki odaya girer ve hemen Kundam birden Nimboli’ye daha oyalanıyor diye azarlar. Tam Harki Kamli’nin yanına giderken Nimboli onu oyalar ve o sırada Kamli gelir ve Nimboli’ye oyaladigi için teşekkür eder. Dadisa Jagdiş’e Şivam’in gelmedigini söyler ve Jagdiş okula almaya gider. Bekçi ye sorar ve olmadığını öğrenir. Jagdiş aramaya başlar polise haber verir. Dadisa’yi arayıp kayıp olduğu haberini verirken Anandi duyar. Bu bölümde böyle sona erdi.