İkimizin yerine 461. Bölüm özeti 12 Aralık çileli Nimboli

İkimizin yerine 461. Bölüm özeti 12 Aralık çileli Nimboli

Bir önceki bölümde Akira’nin kızı sevgilisi ile buluşmak için tapınağa gidiyordu. Karşına serseriler çıkıp saldıracağı zaman Akira yetişti ve korudu. Kendisi tapınağa götüreceğini söyler. Kendisi dışarda beklerken kızı Kamli ile Sevgilisi Gopal fırsat bulup buluşur. Gopal sınıf olarak düşük seviyede olduğu için Kamli ile evlenmelerine izin vermiyeceklerini söyledi. Kamli baskasi ile evlilik olursa canına kiyacagini söyler. Birden Akira kızı ile oğlanı konuşurken görüp yanlarına koşar. Birden Kamli fark eder ve kaçmasını söyler. Akira kim olduğunu sorar kizi birşey uydurup başından savar. Nimboli’nin okulda yaptığı haklı savunma kendisinin kilere kilitlenmesine ve aç susuz bırakılıp bağlı kalmasına neden oldu. Bu durumdan kurtulmak için uğraşır ve ipi çözüp pencereden kaçar.

İkimizin yerine 461. Bölüm özeti 12 Aralık çileli Nimboli

Abhi Ganga ile konuşur herkesin Şivam’a iyi davrandığını söyler. Ganga ise bazı kişiler daha yetenekli olur der. Annesi yemesi için sandviç getirmişti ancak Abhi yemez. Ve dışarı çıkar. Şivam oynamak için Abhi’nin odasına gelir oyun için ancak kimse yoktur sandviçi gorur ve yer. Abhi bunu görünce hemen şikayet eder. Anandi oğluna böyle birşeyi bir daha yapmaması gerektiğini ve Abhi’ye iyi davranması gerektiğini söyledi. Pencereden kaçan Nimboli birden Harki’ ye görünür. Harki depodami olduğunu merak eder ve bakar. Nimboli hemen depoya girer ve bağlı gibi yapar. Ganga Şivam ile Abhi’nin arasındaki gerilimi den bahseder ve konuşurlar.

İkimizin yerine 461. Bölüm özeti 12 Aralık çileli Nimboli

Harki gelir ve Nimboli’yi affettigini söyler ancak bir daha böyle yapmamasıni ister. Ve bacaklarını ovdurur. Kundan okuldaki arkadaşlarının karısı olduğu halde ona neden yaklaşmadigini söyler ve kundan’in aklına girmiştir bu sözler.