İkimizin yerine 458. Bölüm özeti, Balika Vadhu 9 Aralık

İkimizin yerine 458. Bölüm özeti, Balika Vadhu 9 Aralık

 

Günlük reyting rekortmeni ikimizin yerinede bu bölümde Dadu, Alok, Menakşi ve İravati yola çıkmak üzereyken Anandi’den tekrar kendileri ile gelmesini ister. Anandi kabul etmez. Dadisa ve Jagdiş yola gidenleri uğurlar. Anandi Şiv’ in resmi önünde ağlarken Dadisa odaya girer. Anandi’yi zorlayarak kendi evine götürür. Anandi eve girerken çekinerek giriyor. Dadisa bunu fark edince buranın anne evi olduğunu söyleyip rahatlamasını istiyor. İçeri girdiklerinde Ganga Jagdiş’e okul tarafından kabul edildiğini söyleyip seviniyorlar ve Anandi’de tebrik ediyor. Anandi oğluna yıldızları gösterip babasının da bakmayi sevdiğini söylüyor. Tam izlerken Jagdiş geliyor. Anandi Jagdiş’den bişey istiyor. Karısının burda kalmasından rahatsız olacağını ve başka evde kalmak istediğini söylüyor. Bunun için Dadisa yi birlikte ikna edelim diyor. Jagdiş Ganga ile konuşur, Anandi senin rahatsız olabilirsin diye burda kalmak istemiyor der. Ganga ikisinde güvendiğini burda kalması daha iyi olduğunu söylüyor. Dadisa bu konuşmayı öğrenince Anandi’ nin burdan gidemeyeceğini söyler ve Ganga’ da destekler.

İkimizin yerine 458. Bölüm özeti, Balika Vadhu 9 Aralık

Dadisa Anandi’ye dua etmek için tapınağa gitmeyi teklif eder Anandi kabul eder.

Akira’nin karisida tapınağa gitmeleri gerektiğini söyler. Akira arandiklari için gitmek istemez ama mecbur olunca gitmek zorunda kalırlar. Tapınağa giderken polisler sürekli arabaları durdurmakta ve Nandini’nin aramaktadir. Akira polis çevirmesine takılır polis kız çocuğunun yüzüne bakmaliyim der Akira annesi emziriyor bakamazsiniz diyerek izin vermez polis bunları yollar.

İkimizin yerine 458. Bölüm özeti, Balika Vadhu 9 Aralık

Akira’nin karısı şalinin orda kaldığını söyler. Akira almak için geri gelir ve Anandi ile karşılaşır. Anandi kovalamaya baslar. Bağırarak etraftan yardım ister. Arabanın kasasına tutunup koşmaya devam eder. Akira adet gereği kızının artık ona ait olduğunu söyler. Anandi birdan araba kasasını bırakır herkese olan biteni anlatır ve bu bölüm son bulur.