İkimizin yerine 454. Bölüm,5 Aralık Ortalık Karışık

İkimizin yerine 454. Bölüm,5 Aralık Ortalık Karışık

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan günlük dizi olan ikimizin yerine ev hanımlarının en çok izlediği dizilerden biri bu bölümde eve gelen Amol Anandi’ye acıktığını söyler. O sırada Anandi ikizler ile ilgilendiği için birazdan geleceğini söyler. Amol beklerken hemen yanına Suganda gelerek kendisini Anandi’nin gerçek çocuğu olmadığı için artık kendi çocukları olduğu için onlarla ilgileneceğini Amol ile ilgilenmeyecegini söyledi. Amol Anandi’nin öyle bişey yapmayacağini sadece onlar çok küçük olduğu için önce onlarla ilgilendiğini söyledi. Bunu duyan Anandi gelir Suganda’ya Amol’u kendisine karşı doldurmaya çalıştığı için kızar.

İkimizin yerine 454. Bölüm,5 Aralık Ortalık Karışık

Sonra yemek hazırlamak için Amol ile birlikte salondan çıkar Suganda dul olmasına rağmen hala kardeşinin evinde çok iyi şekilde yaşamasına kızar bir sürü söz söyler. Yeni kaymakam müfettiş ile birlikte çiftlik evini basar ve kaçakçıları görür. İşleri geç saatte biter ve kaymakam Vinay gece yarısı Dadu’nun evine giderek kaçakçıların bazılarının bu evde yaşadığını söyledi. Dadu kaçakçınin Anop olduğunu düşünerek Anop’un burda olmadığını belirtir.

İkimizin yerine 454. Bölüm,5 Aralık Ortalık Karışık

Kaymakam ise Anop’un değil Alok’u aradıklarını onu tutuklamak için geldiklerini söyler. Herkes çok şaşırır. Anandi hemen kaymakama gece yarısı olduğu için sabah konuşması gerektiğini söyler. Bunun üzerine kaymakam sabah geldiğinde Alok’u tutuklayacaklarini söyler. Herkese çok şaşkın bir şekilde odalarına çekilir. İravati bu olaylarin böyle olmasına çok şaşkındır. İki kız ve Soba karakola gelirler. Oradan Jagdiş’e haber vererek Ganga’nin yerini bildiklerini söyler. Sabah Alok teslim olacağını söyler. Anandi’de onunla gitmek ister. Suganda hemen yine ortalık karıştırmaya çalışır. Anandi’de onu dinlemez gideceğini söyler. Jagdiş gelen telefondan sonra hemen karakola gider. Soba Ganga’nin zorla tutulduğunu söyledi. Soba Jagdiş’i oraya götürür.

İkimizin yerine 454. Bölüm,5 Aralık Ortalık Karışık

Alok teslim olur. Anandi Alok ile konuşurken neden suçu üstüne aldığını sorar. Alok kimseye bundan bahsetmemesini söyler. Anandi eve tek gelince herkes şaşırdı. Alok’un nerede olduğunu söyler. Mahkeme kesin sonuçlanan kadar tutuklanacağini söyler. Herkes üzgün dururken Amol elinde hediyeler ile eve geldi ve herkes neden üzgün der. Suganda yine çenesini tutamaz ve Alok’un hırsla yanlış yola gittini söyler. Anop şok olur. Ganga Şirivastav’i görüce korkar Şirivastav hemen saldır. Kocanın hırsını ondan almaya çalışır. Jagdiş hemen dedikleri yere geliyordur. Şirivastav Ganga’ ya sarkintilik etmeye başlar. Ganga Jagdiş diye bağırmaya başlar. Jagdiş duyar ve gelir.jagdis polisler ile Ganga’yi kurtarma için çatışma yaşarlar. Şiri silahını Jagdiş’e doğrultur. Ganga Jagdiş’in arkasına saklanır. Tam vuracakken Kuşum şişe ile Şiri’in kafasına vurur. Anandi ile İravati Akol’un bu fedakarlığı yapmasına rağmen Anop’un odasında rahat uyumasindan rahatsız olurlar. Ganga kurtulur. Kusum yaptığından dolayı tutuklanacağini söyler. Jagdiş’e oğlunu emanet eder.