İkimizin Yerine 453. Bölüm, Gangayı Kim Kaçırdı?

İkimizin Yerine 453. Bölüm, Gagnayı Kim Kaçırdı

İkimizin yerine heyecanla devam ediyor. 453.bölümde Ganga ortalıkta yok. Bir önceki bölümde Ganga bazı adamlar tarafından bayıltılmıştı. Peki Gangaya ne oldu sizce? Gelin neler oldu hep birlikte görelim.

İkimizin Yerine 453. Bölüm, Gagnayı Kim Kaçırdı?

Ganga son bölümde bayıltılmıltı. Jagdiş ganga bayıltılsada ganga nın kaçırılacağını hiç  düşünmüyordu. Bu nedenle Jagdiş eve gider. Evde Gagna yı göremeyince Gehnaya Ganga nerede diye sorar, Gehna ise eve gelmediğini söyler.  Jagdiş Ganga için telaşlanmaya başlar. Kusumu arayarak Gangayı sorar Kusum ise hastanede olmadığını söyler.Jagdiş iyice telaşlanmıştır. Hemen polisi arayarak dışarı çıkar. Ganga ortalıkta yoktur . Ganga kayboldu. Hemen bayıltan adamlar aklına gelir be şüphelenir.

İkimizin Yerine 453. Bölüm, Gagnayı Kim Kaçırdı?

Dadu Singapur’a gideceğini söyler, Sugandaya da gelmesini söyler. Ganga kaçırıldığı yerde odanın dışında bazı kızları görür. Ganga bu kızlardan yardım ister. Kızlar gangaya sizi buraya fuhuş için getirdiler der. Yani Gangayı bir fuhuş çetesi kaçırmıştır. Panik olur ve ne yapacağını düşünmeye başlar. Anop başka bir ofis tutmak istediğini söylüyor. Suganda ise buna hiç gerek yok Ne yapacaksın diyor. Buralar zaten senin olacak der . O esnada dadu geliyor ve anop ile özel görüşmek istediğini söylüyor. Dadu Anıl’a Singapur’a gideceğim der. Sebebini ise Şivin ölümü olarak adlandıır. Giderken Anandi ve çocuklarında götüreceğini söyler. Bu esnada Suganda gizlice dinlemiştir ve anop torunlarından uzaklaşacağı için çok üzülmüştür.

İkimizin Yerine 453. Bölüm, Gagnayı Kim Kaçırdı?

Kızlardan biri gangaya sizi fuhuş yaptırmak için kaşırdılar ve bu çetenin başında bir milletvekili var deyince Ganga şok olur. Kazan burada depoya girer. Anop ise bunu görür. Anop birdaha kesinlikle depoya girmemesini söyler kazana. Vinay daduya Anopun yasal olmayan işler yaptığını söylerken, Anandi de daha önce bu konuda uyardıklarını söylerler. Alok ise kardeşin asla böyle birley yapmayacağını söyler. Vinay gerekirse evde arama yapmaları gerekebileceğini dile getiriyor.

İkimizin Yerine 453. Bölüm, Gagnayı Kim Kaçırdı?

Ganga  Soba adında bir kız ile oradaki adama bayıltırlar. Oradan kaçarlar. Duvarın üzerinden atlayarak giderken herke geçtikten sonra Ganga kalır ve duvara takılır. O esnada adamlar gangayı yakalar. Ganga gidin ve Jagdişe haber verin der.