İkimizin Yerine 452. Bölüm Özeti

İkimizin Yerine 452. Bölüm Özeti

Kanal 7ekranlarında ev hanımlarının vazgeçilmez günlük Dizisi ikimizin yerinde ilginç şeyler olmaya devam ediyor. İkimizin yerine de Anandi çocuğunu Annesine verecek. Burada neler olacak Gelin hep birlikte bakalım.

İkimizin Yerine 452. Bölüm Özeti

3 Aralık’ta sizler ile buluşacak İkimizin Yerine de Anandinin baktığı çocuk Amol. Amolun gerçek anne ve babası yıllar sonra ortaya çıkarak Anandiden çocuklarını istiyorlar. Anandi amolu, kıyamasada vermek zorunda. Çünkü onlar gerçek anne ve babası. Anandi Amolu vermeyi kabul ediyor.

 

İkimizin Yerine 452. Bölüm Özeti

İkiz çocuklarını dünyaya getiren Anandi Amolun gideceğini  düşünerek çok üzülür ve ağlar. Amol gerçek anne ve babası ile karşılaşır. Anne ve babası Amolu öper,koklar ve sarılır. Amol ise Anandiye sarılarak Annem sensin benim der. Herkes şok içersindedir . Amoln gerçek annesi yıllardır Amolu aradıklarını söylerler.

İkimizin Yerine 452. Bölüm Özeti

Amolun anne ve babası ilginç bir şekilde, Amolun burada saha mutlu olduğunu, bu nedenle Anandi ile kalması gerektiğini söylerler. Anandi çok mutlu olur. Onları ikiz bebeklerinin törenine davet eder. Ama onlar gider. Amol, Anandi ile kalır. Dizi de bu kısım birazda mantıksız. Hangi anne baba yıllardır aradığı çocuğunu karşı tarafta bırakıp geri gider ki ?

252. Bölümün en önemli kısmı bu kısım değerli takipçilerimiz.

İkimizin Yerine 452. Bölüm Özeti

Jagdişin onur konuğu olarak davet edildiği tiyatro gösterisi başlayacaktır. Dadisa ve ekibi kostümleri giymek için gittiğinde, tüm kostümlerin param parça olduğunu fark ederler. Kostüm olmadan sahneye çıkıp tiyatroyu canlandırırlar. Jagdiş oyunculara teşekkür eder ve ödül verir.

Hastanede olan Ganga ise 2 adam tarafından kaçırılmak istenir. Bayıltırılarak ambulansa bindirilirken jagdiş onları durdurmak istiyor.