İkimizin Yerine 450. Bölüm Özeti 1 Aralık Şiv’siz Hayata Devam

İkimizin Yerine 450. Bölüm Özeti 1 Aralık Şiv’siz Hayata Devam

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ve her gün yayınlanan ev hanımlarının favori dizisi ikimizin yerinede yine hüzün ve hayat mücadelesi ile dolu. Şiv’in ölümü herkesi çok üzmüştü. Evde 4 gün yas ilan edildi. Meraklı kadınlar Suganda’ya Anandi’nin dullarin giydiği gibi giyinmedigini soruyorlar. Bunu duyan Dadu hemen cevap verir. Şiv’ in şehit olduğunu ve hep aramızda olduğunu söyledi bu nedenle Anandi dul değildir dedi. Diğer misafirler de Dadu’ya hak verdi.

İkimizin Yerine 450. Bölüm Özeti 1 Aralık Şiv’siz Hayata Devam

Terörist ile mücadele de yaralanan Rajev tekerlekli sandalye ile törene katıldı. Önce kendisinin kim olduğunu söyledi ve olay anında Şiv’ i koruyamadigini dile getirdi. Onun nasıl kahramanca mücadele ettiğini söyledi. Anandi Dadisa ile konuşuyordu. Anandi artık ne için yaşayacağim derken Dadisa ikizleri için hayata tutunması gerektiğini söyledi.Dadisa Anandi’yi jetsar’a götürmek istiyor. Anandi kabul etmeyip evinin burası olduğunu söylüyor. Teklifi için memnun olduğunu dile getiriyor.Dadisa ayrılırken Dado zor anlarında hep kendilerinin yanında olduğu için teşekkür etti. Dadisa da Anandi’nin ikizlerine iyi bakmalarını söyledi. Jagdiş Anandi ye her zaman arayabilecegini söyledi.

İkimizin Yerine 450. Bölüm Özeti 1 Aralık Şiv’siz Hayata Devam

Amol Anandi’nin çok üzgün olduğunu görünce onu mutlu etmek için kendi oyuncaklarını getirip güldürmeye çalışıyor. Anandi artık çocukları için normal hayata dönmesi gerektiğini düşünerek hayatına devam eder. Dışarı çıkarken Suganda hemen nereye gittiğini merak eder. Anandi işi için çıktığını söyler . Suganda Anandi’yi kınamaya başlar , bunun üzerine Dadu toparlanması için Anandi’nin arkasında olduğunu söyler ve destekler.

İkimizin Yerine 450. Bölüm Özeti 1 Aralık Şiv’siz Hayata Devam

Diğer taraftan Ganga hastaneye geldiğinde iş kazası ile getirilen işçilerin çoğu ağır yaralı olarak getiriliyor. Ganga Jagdiş’in onlarla olduğunu söylediler. Jagdiş’ i bulmak için uğraşır ancak ulaşamaz. Bir süre sonra yaralı işçiler gelir ancak Jagdiş hala yoktur. Şok içinde beklerken doktor yardım ister. Bir süre sonra bir ambulans daha gelir ve Jagdiş görünür. Ganga çok mutlu oldu. Eve giderler ve gece uyurken Ganga Jagdiş’e bakarak ona bişey olsa napacagini düşünüyor. Jagdiş uyandı ve neden uyumadigini soruyor. Ganga hislerini söyler ve Jagdiş sarılıp omuzunda uyutur. Anandi artık hamilelikte 9. Ayindadir. Doktor bebeklerin iyi olduğunu söyler . İşçilerin neden kaza geçirdigini araştırmaya başlarlar. Kalitesiz malzemeden kaynaklı olduğu anlaşılır. Ve buna neden olan Şirivastav’in yeğeni olduğu öğrenilir.

İkimizin Yerine 450. Bölüm Özeti 1 Aralık Şiv’siz Hayata Devam

Eve yeni kaymakam gelir ve kendisini ev halkına tanıtır. Şiv’ e bir mektup olduğunu söyler. Anandi açar ve Şiv’e onur ödülü verileceğini öğrenir. Dadu törene katılacağını belirtti. Amol babası gibi giyinmeye başlar Anandi Şiv’in resmine bakarak sana benzemeye çalışıyor der. Tören günü Dadisa konuşma yaparak herkesin alkışladığı biri oldu. Gelecek bölümler için bizi takip etmeye devam edin.