İkimizin Yerine 449. Bölümde Neler Olacak? 30 Kasım Şiv Ölüyor mu

İkimizin Yerine 449. Bölümde Neler Olacak? 30 Kasım Şiv Ölüyor Mu?

Kanal 7 ekranlarında ev hanımlarının merakla ve sürekli severek izledikleri Hint dizilerinden olan ikimizin yerine dizisinde 449. Bölümde çok üzücü olaylar yaşanıyor. Şiv ve Rajev teröristi köşeye kıstırıyor. Teröristin elinde el bombası vardı. Şiv önünde oyakarken arkadaşın Rajev arkadan teröristin elini tuttu. Ve bombayı elinden artırmak için uğraşıyor. Bu sırada azılı terörist diğer elindeki silahla arkasından tutan Rajev’i vurup, etkisiz hale getiriyor. Panik olup elindeki bombayı Şiv’ e atıyor ve oradan kaçmaya başlıyor. Şiv bombanın etkisi ile savruluyor, kendine gelince kendine gelince teröristi kovalamaya devam ediyor. Teröristi kovalarken en son olarak bir otelin teras katında karşılaşıyorlar. Birbirleri ile dövüşmeye başlıyor.

İkimizin Yerine 449. Bölümde Neler Olacak? 30 Kasım Şiv Ölüyor Mu?

Diğer taraftan Anandi sanki Şiv’in zor durumda olduğunu biliyor gibi yanındaki İravati’ya içinde sıkıntı olduğunu söylüyor. Oda kendine yorgunluk ve halsizlikten olduğunu söyleyip. Birşeyler yiyip, uzanmasini ister. Şiv ve azılı terörist boğuşma esnasında terörist Şiv’i terastan aşağıya iter, bu sırada Şiv bir anlık teröristin atkisindan tutarak kendi ile aşağı düşmesini sağlar ve birlikte yere çakılırlar. Patlamadan dolayı etrafta bir çok haberciler vardir. Haberciler yayindayken Şiv ve teröristin düşme anında çekiyorlar. Şiv’i taniyanlardan biri Dadu’ nun evini arayip haber vermek ister, ancak telefonun Anandi açar. Haberi alınca Anandi birden donar. Ailecek hemen hastaneye koşarlar. Şiv’in durumu çok ağırdır, hemen ameliyata alınmıştır. Dadu olayın nasıl olduğunu öğrenmek ister ve yetkili biri ile görüştü, olup biteni öğrendi. Şiv’in kendi hayatını hiçe sayarak halkı korumaya çalışmasını ve kendini feda etmiştir. Herkes çok üzgün sürekli ağlıyordur.

İkimizin Yerine 449. Bölümde Neler Olacak? 30 Kasım Şiv Ölüyor Mu?

Ameliyattan çıkan Şiv kendine gelince doktor kendisine durumunun iyi olmadığını söyler. Öleceğini bilen Şiv doktordan karisini çağırmasını söyler. Anandi içeri girer ve Şiv’le konuşur. Anandi Şiv’in elini karnına götürüp bebeklerine dokunmasını sağlar. Şiv öleceğini ve çocuklarına Anandi’nin hem anne hem babası olmasıni söyler. Anandi Şiv’in ölmeyeceğini söyleyerek ağlar. Şiv Anandi’ye teşekkür etti ve öldü. Anandi ve tüm ailesi ölümün üzerine perişan oldular. Anandi ağlayanlara kızıp ağlamayın Şiv ölmedi der. Polis topluluğu hastanede Şiv’ e şehit olduğu için tören düzenlediler. Dadu Şiv’in ölüm haberini vermek için Dadisa’yi arar, haberi alınca yanında Jagdiş vardır ve oda öğrenir. Şiv’in ceseti eve getirilir tören düzenlenir ve cesedi yakılır.

İkimizin Yerine 449. Bölümde Neler Olacak? 30 Kasım Şiv Ölüyor Mu?

Anandi eve gelip Şiv’in aldığı oyuncakları görünce onsuz nasıl yaşayacağim diye ağlar.Anandi’nin yanına Suganda gelir ve artık onunda bir dul olduğu için beyaz giymesi gerektiğini söyler. İravati’ya Anandi’nin şehit esi olduğu için beyaz giymeyeceğini söyler. Ve aileside bu kararı kabul eder. Amol babasını çok özlediğini Anandi’ye söyler, Anandi babası gibi hep güler yüzlü olmasın ister.