Hercai Ebru Şahin: Oyunculuk Çocukluk Hayalimdi

Atv’nin ilgiyle takip edilen dizisi Hercai her Cuma günü Atv ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Dizinin başrol oyıncularından olan Ebru Şahin, dizide Reyyan karakterine hayat veriyor. Atv’nin sevilen dizisi Hercai’nin ilgiyle takip edilmesinde en büyük etkenlerden birisi de kuşkusuz Ebru Şahin. Kusursuz oyunculuğu ile göz dolduran Ebru Şahin, dizilerin  unutulmaz karakterleri arasına Reyyan ismini de sokacak gibi görünüyor. Reyyan ve Miran’ın aşkı dillere destan olacak gibi görünüyor. Hercai’nin güzelliği dillere destan başrolü Ebru Şahin’in, nasıl oyuncu olmaya karar verdiği ve çevresindekilerin tepkilerinin nasıl olduğu ile ilgili tüm açıklamalar haberimizde.

Hercai Ebru Şahin: Oyunculuk Çocukluk Hayalimdi

Ebru Şahin katıldığı bir ödül töreninde yaptığı açıklamalarla gündeme oturdu. Oyuncu olmaya karar verdiğinde kılavuzunun olmadığını ve oyuncu olacağını söylediğinde birçok arkadaşı ile arasının açıldığını söyledi. Bazı arkadaşlarıyla görüşmeye dahi kestiğini söyleyen Şahin, zamanla arkadaşlarının kendisini anladığını da ekledi. Oyuncu olmak çocukluk hayalimdi dedi.

Ebru Şahin

Ebru Şahin, 18 Mart 1994 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunudur. ‘Kan Parası’ adlı sinema filmi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Babam filminde de rol almıştır. Yasak Elma, Savaşçı ve İstanbullu Gelin dizilerinde rol aldı. Şu an Hercai dizisinde başrol oyuncusu olarak Reyyan karakterine hayat vermektedir.