Hercai Dizisine Yeni Bir İsim Dahil Oldu

Atv’ nin sevilen ve ilgiyle takip edilen dizisi Hercai’ye yeni bir isim dahil oldu. Yasak elma dizisinden ayrılan Ahmet Kayakesen Hercai dizisine dahil oldu. Hercai’nin yeni bölümlerinde Ahmet Kayakesen’i de göreceğiz. Cuma günlerinin vazgeçilmez dizisi, ilgi ile takip edilen Hercai dizisine Yasak Elma’da Hakan karakterine hayat veren, Ahmet Kayakesen dahil oldu.

Hercai Dizisine Yeni Bir İsim Dahil Oldu

Mia Yapım’ın yapımcılığında Cem Karcı’nın yönetmenliğinde ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Hercai dizisinde Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İnci Şen, Cahit Gök, İlay Erkök, Duygu Yetiş gibi isimler bulunuyor. Midyat’ın en güçlü ailelerinden olan Şadoğullarının torunu ve Reyyan ile Miran’ın imkansız aşkını anlatan Hercai dizisi Cuma günleri ATV ekranlarında yayınlanıyor.

Hercai Dizisine Yeni Bir İsim Dahil Oldu

Daha önce Yasak Elma dizisinde rol alan Ahmet Kayakesen Hercai dizisinde rol alacak. 13 Aralık Cuma günü yayınlanacak bölümden itibaren Ahmet Kayakesen’i Hercai dizisinde göreceğiz. Ahmet Kayakesen’in dizide rolünün ne olacağı ise merak konusu oldu.

Ahmet Kayakesen

Ahmet Kayakesen, 27 Eylül 1988 İzmir doğumludur. Çılgın Dersane 3 filminde Ercü karakterine hayat vererek isminden söz ettirmeye başlamıştır. Kocamın Ailesi, Hanım Köylü, Kertenkele, İki Yabancı ve Yasak Elma dizilerinde rol almıştır.