Hercai Dizisi 25. Bölüm Fragmanı İzle

Hercai dizisi hafta içi Cuma günleri ATV’de sevenleri ile buluşuyor. 6 Aralık Cuma günü yayınlanan 14. bölüm de önceki bölümlerde olduğu gibi yine izleyenlerden tam not aldı. Diziyi ilgiyle takip edenler merakla 15. bölümün yayınlanacağı 13 Aralık Cuma gününü beklemeye başladılar. Hercai dizisi sevenlerinin meraklarını biraz olsun giderecek olan 15. bölüm fragmanı izleyici ile paylaşıldı. Haberimizin sonunda fragmanı izleyebilirsiniz.

Hercai Dizisi 25. Bölüm Fragmanı İzle

Mia Yapım’ın yapımcılığında ve Cem Karcı’nın yönetmenliğinde her Cuma akşamı izleyici ile buluşan Hercai dizisinde Şadoğullarının torunu Reyyan ile yıllar önce anne babası öldürülmüş olan Miran’ın imkansız aşkı konu alınıyor. Dizi Güneydoğu’nun buram buram tarih kokan ilçesi Midyat’ta çekiliyor. Hercai dizisinin yayınlanan son bölümünde Miran’ın anneannesi ortaya çıkmıştı ve Miran’a, annesi ile ilgili her şeyi anlatmıştı. Reyyan’dan Miran’ı bırakmamasını istemişti.

Hercai Dizisi 25. Bölüm Fragmanı İzle

Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İnci Şen, Cahit Gök, İlkay Erkök, Duygu Yetiş gibi genç ve usta oyuncuların bir arada yer aldığı, son bölümüyle izleyenlerine duygusal ve heyecanlı anlar yaşatan ve Hercai dizisinin merakları giderecek yeni bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.