Her Yerde Sen Final mi Yapıyor?

Fox ekranlarında bir yaz dizisi olarak başlayan Her Yerde Sen, yayın hayatına son mu veriyor? Reytinglerinin istenilen düzeyde olmaması dizinin son bulmasına mı sebep olacak? Daha önceden gün değiştirdiğini bildiğimiz dizi son bölümünü mü yayınlıyor ? Diziyi ilgiyle takip edenlerin üzülmesine sebep olacak olan bu haberi aslı var mı? Yoksa diziyi beğenmeyenlerin ortaya attığı bir dedikodudan ibaret mi ? Tüm detaylar haberimizde.

Her Yerde Sen Final Mi Yapıyor?

Fox Tv’de, 22 bölüm yayınlanan dizinin başrolünde Aybüke Pusat ve Furkan Andıç bulunuyor. Yayın hayatına yazın başlayan ve bir yaz dizisi olan Her Yerde Sen dizisi Cuma günleri yayınlanıyordu. Bazı sebeplerden dolayı dizinin yayın günü Cuma’dan Cumartesi gününe alınmıştı.

Her Yerde Sen Final mi Yapıyor?

Yayınlandığı ilk günlerde reytinglerde Fox Tv’nin yüzünü güldürmeyi başaran dizide, dizi sezonunun açılmasıyla beraber işler eskisi gibi olmadı. İlk olarak yayınlandığı günde bir izleyici kitlesi oluşturmuş olmasına rağmen gün değiştirme kararı alındı. Yayın hayatına Cuma günü başlayan dizinin yirminci bölümden sonra günü Cumartesi olarak değiştirildi.

Her Yerde Sen Final mi Yapıyor?

Cumartesi günleri yayınlanan Kuzey Yıldızı dizisi izleyiciler tarafından oldukça beğenildi. Her Yerde Sen izleyicileri dizinin reytinglerde düşüş yaşamasına Kuzey Yıldızı dizisini sebep olarak gösteriyorlar. Her Yerde Sen dizisi, 9 Kasım reyting sonuçlarında totalde kendisine on birinci sırada yer bulabilmişti. 16 Kasım reytinglerinde ise dokuzuncu sırada yer alan dizinin, 23 Kasım reyting sonucu ne olacak ne dersiniz?

Her Yerde Sen Final mi Yapıyor?

Her Yerde Sen, yayınlanmaya başladığı zaman yaz tatilinde olan diğer dizilerin geri dönüşüyle beraber mi reytingleri düşüşe geçti dersiniz ? Dizi ilk başladığı günlerde izleyiciler tarafından oldukça sevildi. İzleyicilerin diziyi sevme sebebi yaz sezonunda diğer dizilerin olmaması ve çok fazla alternatiflerinin olmaması olabilir mi? Bu yönde gelen yorumların oldukça fazla olduğunu söyleyebiliriz.

Her Yerde Sen Final mi Yapıyor?

23 Kasım akşamı, 23. bölümü yayınlanacak olan dizinin, izleyicilerini üzecek olan haberinin doğruluğu var mı yok mu? Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın başrollerini paylaştığı Her Yerde Sen, yayın hayatını noktalıyor mu? Furkan Andıç ve Aybüke Pusat, acaba farklı proje teklifleri mi aldılar?

Her Yerde Sen Final mi Yapıyor?

Diziyi izleyenleri üzecek olan haber maalesef bir dedikodu değil. 23 Kasım’da yayınlanacak olan bölüm dizinin final bölümü olacak. Yayın hayatını sonlandırmaya karar veren dizinin sevenlerinden dizinin neden bittiğiyle ilgili yorumları bekliyoruz. Sizce finalin sebebi reytingler mi ? Yoksa başka sebepler mi var ?

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.