Hekimoğlu Dizisi Reytingleri Nasıl Dizi Beğenildi mi?

Merakla beklenen Kanal D’nin yeni dizisi Hekimoğlu 17 Aralık 2019 Salı günü yayın hayatına başladı. Televizyon ekranlarına iddialı bir giriş yapan Hekimoğlu dizisi, konusu ve karakterleri itibariyle de oldukça dikkat çekici bir dizi. Hekimoğlu dizisi daha önce Amerika’da House M.D. ismiyle 8 sezon ve 177 bölüm olarak yayınlanan dizinin Türkiye uyarlaması olarak ekranlara geliyor. Dizinin başrolünde Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay gibi isimler yer alıyor.

Hekimoğlu Dizisi Reytingleri Nasıl Dizi Beğenildi mi?

House M.D. isimli diziden uyarlama olarak ekranlara gelen Hekimoğlu dizisinin yönetmenlik koltuğunda Hülya Gezer ismi bulunuyor. Konusuyla da oldukça ilgi çeken Hekimoğlu dizisinin senaryosunu ise Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme aldı. Ekranlara iddialı bir giriş yapan Hekimoğlu dizisinin yapımcılığını ise Karga Seven Pictures Türkiye üstleniyor. Bir hastane dizisi olarak ekranlara gelen Hekimoğlu dizisinde Doktor Ateş Hekimoğlu ve ekibinin maceraları konu alınıyor.

Hekimoğlu Dizisi Reytingleri Nasıl Dizi Beğenildi mi?

17 Aralık Salı günü yayın hayatına başlayan Hekimoğlu, uzun soluklu bir dizi mi olacak, yoksa kısa zamanda ekranlara veda mı edecek hep beraber izleyip göreceğiz. Aynı gün yayınlanan diğer dizilerle olan rekabetinde nasıl bir yol alacak bunu zaman gösterecek ancak dizinin ilk bölümü için gelen yorumlar oldukça iyi. Özellikle dizinin en dikkat çeken karakterlerinden olan Doktor Ateş Hekimoğlu, izleyenler tarafından oldukça beğenildi.

Hekimoğlu Dizisi Reytingleri Nasıl Dizi Beğenildi mi?

17 Aralık Salı günü reytinglerine göre Hekimoğlu dizisi 1. bölümü reyting sonuçlarında totalde 7. Sırada, AB’de 2. sırada ve ABC1’de 5. sırada yer aldı.