Hekimoğlu Dizisi Ne Zaman Final Yapacak Kaç Bölüm Sürecek?

Salı günleri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kadın ve Çocuk gibi diziler farklı kanallarda izleyicilerle buluşuyor. Kanal D’nin Salı günü yayınlanan bir dizisi bulunmamaktaydı. Kanal D bu boşluğu Hekimoğlu dizisi ile doldurdu. Hekimoğlu dizisi diğer dizilerle olan rekabetinde nasıl bir yol alacak? Ne zaman final yapacak? Erken bir final görür müyüz? Kaç bölüm yayınlanacak? Tüm detaylar haberimizde.

Hekimoğlu Dizisi Ne Zaman Final Yapacak Kaç Bölüm Sürecek?

Hekimoğlu dizisi Kanal D ekranlarında Salı günleri yayınlanıyor.Hekimoğlu dizisinin başrollerinde Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz gibi isimler bulunuyor. Kanal D ekranlarında Salı günleri yayınlanan Hekimoğlu dizisi daha önce Amerika’da yayınlanan House M.D. isimli 8 sezon ve 177 bölüm olarak yayınlanan dizinin Türkiye uyarlaması olarak ekranlara geliyor. Dizide özellikle Ateş Hekimoğlu karakteri farklı ve kendine özgü bir doktor olarak izleyenlerin ilgisini çekiyor. Kanal D’nin iddialı dizisi Hekimoğlu acaba kaç bölüm yayınlanacak ne zaman final yapacak?

Hekimoğlu Dizisi Ne Zaman Final Yapacak Kaç Bölüm Sürecek?

Ateş Hekimoğlu Salı Günlerinin Dikkat Çeken Karakteri Oldu

House M.D. dizisinin Türkiye uyarlaması olan Hekimoğlu dizisinde, Ateş Hekimoğlu karakterini Timuçin Esen canlandırıyor. Dizinin en ilgi çeken karakterlerinden olan Ateş Hekimoğlu, dizide takıntılı davranışları olan, insanları önemsemeyen, kendini beğenmiş ve boşvermiş bir doktor ancak zekası  tüm bu özelliklerini gölgede bırakıyor.

Hekimoğlu Dizisi Reytingleri

Hekimoğlu dizisinin reyting rakamları henüz yayınlanmadı. Hekimoğlu dizisinin reyting rakamları yayınlandığında totalde ne kadar reyting aldığını ve ne kadar izlendiğini görmüş olacağız ve bu sayede dizinin uzun soluklu bir dizi mi olacağı yoksa erken bir final mi yapacağı hakkında daha sağlam bir tahminde bulunabileceğiz.

Hekimoğlu Dizisi Ne Zaman Final Yapacak Kaç Bölüm Sürecek?

Hekimoğlu dizisinin uyarlandığı House M.D. dizisi 8 sezon ve 177 bölüm olarak Amerika’da yayınlanmıştı. Salı günleri yayınlanan Hekimoğlu dizisinin hem konusu itibariyle hem de güçlü oyuncu kadrosuyla erken bir final yapacağı yönünde bir yorum yapmak yanlış olur. Bu konuda en doğru cevabı işe dizinin yayınlanan reyting rakamlarına bakarak vereceğiz.