Hekimoğlu Dizisi İlk Bölüm Tarihi Belli Oldu

Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Hekimoğlu dizisinin hangi gün ve saatte yayınlanacağı belli oldu. Dizinin yayınlanan fragmanları dizi severleri heyecanlandırmıştı. Ne zaman başlayacağı ise merak konusu olan dizinin yayın günü ve saati belli oldu. Aynı gün yayınlanan diğer dizilerle olan rekabetinde Hekimoğlu dizisi ipi göğüsleyebilecek mi yoksa reyting savaşlarına yenik mi düşecek bunu zaman gösterecek. Şu an ise tek merak edilen konu dizinin hangi gün yayınlanacağı.

Hekimoğlu Dizisi İlk Bölüm Tarihi Belli Oldu

Dizinin başrollerinde Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz gibi isimler bulunuyor. Oyuncu kadrosu ve konusu ile de dizi severleri heyecanlandıran ve merakla beklenen Hekimoğlu dizisinin ilk bölümünün yayın tarihi belli oldu. Dizi Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Dizi House M.D. isimli Amerika’da 8 sezon ve 177 bölüm olarak yayınlanan dizinin Türkiye uyarlaması olarak ekranlara gelecek. Detaylar gelmeye devam ediyor..

Hekimoğlu Dizisi İlk Bölüm Tarihi Belli Oldu

Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Hekimoğlu dizisinin ilk bölümü 17 Aralık Salı saat 20.00’da izleyici ile buluşacak.