Hekimoğlu Dizisi Doktor İpek Kimdir Dizideki Rolü Gerçek Adı

Kanal D’nin iddialı dizisi Hekimoğlu Salı günleri izleyiciyle buluşmaktadır. 17 Aralık Salı günü saat 20.00’da yayın hayatına başlayan Hekimoğlu dizisi gerek konusu gerekse oyuncuları ve karakterleri ile oldukça dikkat çekti. Bir hastahane dizisi olarak ekranlara gelen Hekimoğlu dizisi Salı günlerinin vazgeçilmezi olacak gibi görünüyor.

Salı günleri Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisi Karga Seven Pictures’in yapımcılığında ekranlara gelmektedir. Dizinin yönetmenlil koltuğunda Hülya Gezer bulunmaktadır ve dizinin senaryosunu ise Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme almıştır. Kanal D’nin yeni dizisi Hekimoğlu’nun en dikkat çeken karakterlerinden birisi de Doktor İpek Tekin’dir.

Hekimoğlu Dizisi Doktor İpek Kimdir Dizideki Rolü Gerçek Adı

House M.D. ismiyle Amerika’da 8 sezon ve 177 bölüm yayınlanan dizinin Türkiye uyarlaması olarak ekranlara gelen Hekimoğlu dizisi Salı günleri Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Kanal D’nin iddialı dizisi Hekimoğlu’nun başrollerinde Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay gibi isimler bulunuyor. Dizinin en dikkat çeken karakterlerinden biri olan Doktor İpek Tekin karakterini ise Ebru Özkan hayat veriyor.

Hekimoğlu Dizisi Doktor İpek Kimdir Dizideki Rolü Gerçek Adı

Hekimoğlu Dizisi Doktor İpek Tekin

Dizide yalnız ve güçlü bir kadın rolünde olan Doktor İpek, Ateş Hekimoğlu’nun okuldan arkadaşıdır. Tıp fakültesinin dekanı, hastanenin yöneticisi ve endokrinoloji uzmanıdır. Ömrünü hastalara ve hastaneye adamış olan Doktor İpek, duygusal bir kadındır. Orhan’dan sonra Ateş’e tahammül edebilen tek kişidir. Güzel, güçlü, hırslı bir kadın olan Doktor İpek, yıllardır Ateş’le flörtleşsede aralarında bir türlü bir ilişki başlayamaz.

Hekimoğlu Dizisi Doktor İpek Kimdir Dizideki Rolü Gerçek Adı

Ebru Özkan Saban( Doktor İpek Tekin)

Ebru Özkan Saban, 18 Kasım 1978 Ankara doğumludur. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. 2006 yılında Kabuslar Evi:Bir Kış Masalı filmi ile oyunculuğa başlamıştır. Gözyaşı Çetesi, Kara İnci, Güldünya, Çınar Ağacı, Anneler ile Kızları, Hayatımın Rolü, Not Defteri, Hanımın Çiftliği, Paramparça, Şahin Tepesi gibi dizilerde rol almıştır.