Hekimoğlu Dizisi Doktor Emre Kimdir Nerelidir Gerçek Adı ?

Başrollerinde Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz gibi isimlerin yer aldığı Hekimoğlu dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Kanal D ekranlarında Salı günleri yayınlanan Hekimoğlu dizisi oyuncu kadrosu ve konusu ile de oldukça dikkat çekiyor.

Dizideki karakterler ise izleyenlerin oldukça ilgisini çekiyor. Dizinin en ilgi çekici karakterlerinden birisi de Doktor Emre karakteri. Diziyi ilgiyle takip edenler daha ilk bölümden itibaren yakışıklı Doktor Emre’nin kim olduğunu araştırmaya başladılar bile.

Hekimoğlu Dizisi Doktor Emre Kimdir Nerelidir Gerçek Adı ?

Karga Seven Pictures’in yapımcılığında ekranlara gelen dizinin yönetmenlik koltuğunda Hülya Gezer ismi bulunuyor. Dizinin senaryosunu ise Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme aldı. Daha önce Amerika’da yayınlanan House M.D. isimli 8 sezon ve 177 bölümlük dizinin Türkiye uyarlaması olarak ekranlara gelen Hekimoğlu dizisinin en önemli karakterlerinden birisi de Doktor Emre karakteri.

Hekimoğlu Dizisi Doktor Emre Kimdir Nerelidir Gerçek Adı ?

Hekimoğlu Dizisi Doktor Emre Acar

Dizide Doktor Emre, Ateş Hekimoğlu’nun ekibindeki kardiyoloji ve yoğun bakım uzmanıdır. Zengin ve yakışıklı bir doktordur. 15 yaşında babası tarafından terk edilmiştir ve alkolik annesine bakmıştır. Babasıyla arasındaki bağ kopmuştur. Emre, Ateş Hekimoğluna hayrandır ve sürekli olarak kendini ona beğendirmeye çalışır. Genel olarak sinsi bir tavrı var gibi görünse de oldukça da insancıldır. Dizide Doktor Emre karakterine Aytaç Şaşmaz hayat vermektedir.

Hekimoğlu Dizisi Doktor Emre Kimdir Nerelidir Gerçek Adı ?

Aytaç Şaşmaz (Doktor Emre)

Aytaç Şaşmaz, 4 Ağustos 1997 İstanbul doğumludur. Aslen Manisalıdır. ‘Kötü Çocuk’ isimli film ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Star Tv ekranlarında yayınlanan ‘Söz’ isimli dizide Uzman Çavuş Feyzullah karakterine hayat vermiştir.