Hekimoğlu Ateş Neden Baston Kullanıyor Bacağına Ne Oldu?

Hekimoğlu dizisi 17 Aralık Salı günü Kanal D ekranlarında yayın hayatına başladı. Başrollerinde Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz’ın yer aldığı dizi Salı günleri Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Hekimoğlu dizisi daha önce Amerika’da House M.D. ismiyle 8 sezon 177 bölüm olarak yayınlanan dizinin Türkiye uyarlaması olarak ekranlara geliyor.

Hekimoğlu Ateş Neden Baston Kullanıyor Bacağına Ne Oldu?

Dizinin en dikkat çeken karakteri Ateş Hekimoğlu. Dizide Ateş Hekimoğlu karakterine Timuçin Esen hayat veriyor. Dizide ilgi çekici ve farklı bir doktor rolünde olan Ateş Hekimoğlu’nun elindeki baston oldukça dikkat çekti. Ateş Hekimoğlu’nun neden baston kullandığı ise izleyenler arasında merak konusu oldu.

Hekimoğlu Ateş Neden Baston Kullanıyor Bacağına Ne Oldu?

Kanal D ekranlarında Salı günleri yayınlanan Hekimoğlu dizisinin yönetmenlik koltuğunda Hülya Gezer ismi bulunuyor. Dizinin senaryosunu ise Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme aldı. Karga Seven Pictures’in yapımcılığında ekranlara gelen Hekimoğlu dizisinin en dikkat çeken karakterlerinden birisi de Ateş Hekimoğlu karakteri. Ateş Hekimoğlu dizide kırklı yaşlarda ve Enfeksiyon Hastalıkları ve Nefroloji uzmanı olarak görev yapıyor. Hastane düzenine bir türlü ayak uyduramayan Ateş Hekimoğlu, gerek yaşam tarzı gerekse hastalıkları ele alış biçimi ile bilinen doktorlardan oldukça farklı.

Hekimoğlu Ateş Neden Baston Kullanıyor Bacağına Ne Oldu?

17 Aralık Salı günü yayın hayatına başlayan Hekimoğlu dizisinin en dikkat çeken karakterlerinden olan Ateş Hekimoğlu karakterine Timuçin Esen hayat veriyor. Dizide Ateş Hekimoğlu karakterinin elinde görülen bastonsa merak konusu oldu. Ayağında aksama olan ve baston kullanan Ateş Hekimoğlu’nun neden baston kullandığı izleyicilerin dikkatini çekti ve neden baston kullandığı araştırılmaya başlandı.

Hekimoğlu Ateş Neden Baston Kullanıyor Bacağına Ne Oldu?

Hekimoğlu dizisinin en karmaşık ve ilginç karakteri olan Ateş Hekimoğlu’nun geçmiş yıllarda geçirdiği bir kaza sebebiyle bacağının sakat kalmış olma ihtimali ve dizinin konusu itibari ile belki de yanlış bir doktor müdahalesi ile de bacağı bu duruma gelmiş olabileceği ihtimalleri sözkonusuydu ancak Ateş’in baston kullanmasının sebebi kasık adalelerindeki kas ölümü.